Diskuse k článku

Ruská informační válka a bezradnost Západu

Propagandistický aparát ruského prezidenta Vladimira Putina používá zdánlivě seriózní politicko-expertní platformy na internetu, ze kterých citují západní média. A až v krizových situacích se ukáže, že jde o nástroje ruské propagandy. Píše Petr Pietraš.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

P. Mach

Je fakt srandovní, když

blázen, ohánějící se žumpou zvanou parlamentní listy a notabene snůškou hovadin o židozednářském  spiknutí někomu vyčítá, že nerozumí tématu. :-)

0/0
3.7.2014 18:20

J. Václav 261

Nevyčítám,

jen připouštím. Rusové jsou sice hloupí, ale málokomu se podařilo zjistit jak to bylo po pravdě. Všechno jsou jen dohady a falešné dokumenty. Svědci nepřežili a ani dnes nepřežívají.

0/0
3.7.2014 19:35

J. Křivan

Gratuluji

Opět jste získal první místo v diskuzi o nejlepší příspěvek k tomuto článku.

0/0
3.7.2014 22:11

P. Mach

A to jste si vycucal z kterýho prstu,

že pravice a zaorálek takhle putina prezentují? putina za hlupáka mimo mísu nikdo neoznačuje. Právě naopak, putin je označován (zcela v souladu s realitou) za vychytralého hajzla, který se snaží posílit svou osobní moc, při tom si co nejvíc nahrabat (což se mu velmi daří) a prostřednictvím agresivních a nelegálních kroků (včetně okupace a vraždění) vůči okolním zemím resuscitovat ruské impérium. To, že se při tom odkazuje na sssr není nic divného. sssr byl vždy hlavně rusáckým impériem, který na rozdíl od carských dob používal modifikovanou ideologii a jinou terminologii a absolutistický vládce se nejmenoval car ale generální tajemník nebo generalissimus.

0/0
3.7.2014 18:14
Foto

Bob Senior

Re: Tak mi pane Pietraši zkuste osvětlit, proč

Pane Cermane dovolím si poznamenat (bez používání různých termínů ve slušné společnosti dosti neobvyklých),že chyba je asi v tom,že se spojuje neinformovanost se záměrným tvrzením nepravdy.A na to se opravdu obtížně hledá způsob filtrace.Mně se osvědčuje konfrontace na základě faktů,nikoliv poukazování na řadu neurčitých odkazů typu je všeobecně známo".Vezměte na vědomí,že pan Putin nebyl vyslán jako osvědčený exponent sovětské tajné služby na-řekněme stáž- do Německa,aby mohl "čerpat z bohaté studnice" zkušeností svého předchůdce Josepha Goebelse.A pak ověřil své poznatky na typickém představiteli ruského člověka s různým stupněm IQ a zejména s různou "mocí".A provést analýzu "kdo je kdo" ,vyžaduje u takto zkušených expertů někdy delší dobu,nebo spíše více vzájemně nezávislých pokusů.aby mohly být uplatněny metody matematické statistiky.

0/0
10.7.2014 8:19