Diskuse k článku

Rozejde se Turecko se spojenci v Severoatlantické alianci?

Turecko se vzdálilo principům, s nimiž vstupovalo do NATO. Ukazuje to mimo jiné i jeho volba mezi nákupem ruského raketového systému S-400 a dodávkami moderních amerických letounů F-35. Píše Lubomír Světnička.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
dobře napsáno

Dobré shrnutí od autora..

Je příznačné, že Erdogan byl ještě realativně nedávno naši proruskou pseudovlasteneckou frontou odsuzován jako islámský pes a nyní po nákupu S-400 je tento islamista oslavován málem jako hrdina. Dobrá ukázka, co můžeme od tohoto proruského názorového proudu asi tak čekat.. Jediným majákem je Kreml, jinak neplatí nic..

Re: dobře napsáno

Ale ono to funguje i naopak. Včera v RVHP, Var. Smlouvě, dnes největší spojenci Washingtonu.

Re: dobře napsáno

Plácáte. Urážíte vlastně lidi, kteří stáli proti ochlokratické vládě celý život, a dnes přirozeně podporují liberální demokracii a její bezpečnost. To vy asi nedokážete pochopit..

Re: dobře napsáno

A to jste si vycucal z kterého palce?

Re: dobře napsáno

Ještě nedávno byl Erdogan oslavován naší NATOidni proamerickou pseudovlasteneckou frontou jako bojovník proti Rusku a Zlému Asadovi (to když turecké letectvo sundalo ruský Su-24), dnes je odsuzován jako islamista a zočinec proti NATO.

Dobrá ukázka, co můžeme od tohoto proamerického názorového proudu asi tak čekat.. Jediným majákem je Bílý dům, jinak neplatí nic..