Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. 1 1.1.2021 17:22

S malou úpravou na autora sedí název článku jako jandák na hrnci. "Z české politiky primitivní a jednostranné lezení do burešova zadku nezmizí." Česká vláda a zdravotní experti si nevedou hůř než v členských zemích Evropské unie či světa a .... proto patříme mezi nejhorší země v šíření viru na světě, že. Jinak já nepochybuji, že ZDRAVOTNÍ EXPERTI si vedou dobře, nebo by si mohli vést podstatně lépe, pokud by banda diletantů a zlodějů, která si říká vláda dala na jejich doporučení a místo chaotických neustále se měnících zmetků vydávala skutečná opatření v souladu s českou legislativou. Dále bych rád věděl, okud si autor vycucal ten blábol, že "jiné vlády byl si nevedly lépe". To jsou jen autorova vlhká přání jenž jsou otcem myšlenky. Výsledky burešova "vládnutí" ukazují, že nejen předchozí vlády (jako třeba Nečasova) ale i stádo opic by si vedlo nesrovnatelně lépe než bureš a jeho podržtašky.

V. Jura 2.1.2021 10:37

Vy musíte být ještě ze Silvestra pod vlivem,že?A ještě,že by si Nečasova vláda vedla nesrovnatelně lépe.To nemůže být jen alkohol,Vy jste si musel něco vjebat do žíly.

P. 1 2.1.2021 19:59

Takovou míru sebekritiky, bych od tebe notoriku nečekal. Fakta vám nejdou pod čumák.

V. Jura 2.1.2021 20:03

Nepiji vůbec.A ta Vaše "fakta" jste si vycucal z prstu.Nebo jste četl svodky a oběžníky ODS či TOP 09.;-D

P. Pavel 3.1.2021 13:16

Chlast z tebe táhne na dva kilometry, prolhaný notoriku. Zkus v popíjení zvolnit, třeba pak prohlédneš skrz alkoholický závoj burešových žvástů.