Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Chaloupka 3.1.2021 14:04

V nějakém médiu říkali, že v Německu se demonstruje proti opatřením vlády. takže nejsme sami.

P. Čech 2.1.2021 19:36

Jakkoliv mám k současné vládě v souvislosti s koronavirovou infekcí a k jejím opatřením dosti zásadní připomínky, musím uznat, že dělá co umí a co může.

"Z české politiky primitivní jednostranná kritika nezmizí"

Není to vina té politiky a jejích aktérů, ale systému, který tuto politiku vytváří. Jedinou věcí, která má tuto politiku na svědomí je volná soutěž politických stran podle čl.5 ústavy. Volná soutěž, která nemá stanovena žádná pravidla a která probíhá nepřetržitě a neustále, zejména tam, kde podle mého názoru nemá co dělat. Na půdě moci zákonodárné, výkonné a soudní. Orgány těchto mocí mají ústavou stanoveny jiné úkoly, práva a povinnosti, které ona volná soutěž zcela paralyzuje. Tato volná soutěž politických stran probíhá stylem "chyť jak můžeš" bez jakýchkoliv morálních zásad. Coronavirus necoronavirus, COVID neCOVID. K tomuto názoru musí nutně dojít každý přemýšlivý člověk, pokud si poslechne projevy našich politiků, zejména těch, kteří tvoří jednu ze současných opozic (ODS

P. Čech 2.1.2021 19:36

TOP 09, KDUČSL, Piráti, STAN), ale i ČSSD a KSČM. Pokud nebudou stanovena zákonem jasná a důsledná pravidla oné volné soutěže politických stran, zejména její absolutní zákaz na vyjmenovaných místech, která slouží všem občanům, potud bude veškerá kritika primitivní a jednostranná.

J. Nový 2.1.2021 20:30

Jenže to byste musel omezit nebo usměrnit i média a dovedete si představit ten řev o omezování svobody názoru? ;-D

P. Čech 3.1.2021 19:10

Ono stačí opravdu jen málo. Kvalitní zákon o obecném referendu, ničím neomezený. Referendu, jehož výsledky jsou obecně závazné pro všechny občany, ale i pro moc zákonodárnou, výkonnou a soudní.. V demokratickém, občanském státě se potom již o vše mohou postarat občané, jejichž většinová vůle musí být naplněna. To je totiž ta tolik okecávaná demokracie.

M. Dušín 2.1.2021 11:25

Autorovo lezení do ....... STBáka vzbuzuje silnou, žaludeční nevolnost. To že chybně postupuje většina vlád světa neznamená, že ta naše to dělá dobře autore. Je více cest, jak zvládnout koronakrizi, jedna z nich je dělat opatření pro ohrožené skupiny a ty trvale do očkování chránit. Ostatní by mohli volně a svobodně žít, protože pro zdravého člověka je ten virus nebezpečný jako rýma a na tom trvám, mám důkazy již ze stovek rodin, které si koronu prodělaly. V tomto pohledu je to, co dělají evropské vlád zločin, při které zemřelo desetkrát více lidí, než bylo nutné. Historie to zhodnotí a vlády ponesou odpovědnost. Odborníci selhali a ti co ne jsou ostouzeni. Kolem korony je tolik tmářství, a demagogie, že je to k pláči.

P. 1 1.1.2021 17:22

S malou úpravou na autora sedí název článku jako jandák na hrnci. "Z české politiky primitivní a jednostranné lezení do burešova zadku nezmizí." Česká vláda a zdravotní experti si nevedou hůř než v členských zemích Evropské unie či světa a .... proto patříme mezi nejhorší země v šíření viru na světě, že. Jinak já nepochybuji, že ZDRAVOTNÍ EXPERTI si vedou dobře, nebo by si mohli vést podstatně lépe, pokud by banda diletantů a zlodějů, která si říká vláda dala na jejich doporučení a místo chaotických neustále se měnících zmetků vydávala skutečná opatření v souladu s českou legislativou. Dále bych rád věděl, okud si autor vycucal ten blábol, že "jiné vlády byl si nevedly lépe". To jsou jen autorova vlhká přání jenž jsou otcem myšlenky. Výsledky burešova "vládnutí" ukazují, že nejen předchozí vlády (jako třeba Nečasova) ale i stádo opic by si vedlo nesrovnatelně lépe než bureš a jeho podržtašky.

V. Jura 2.1.2021 10:37

Vy musíte být ještě ze Silvestra pod vlivem,že?A ještě,že by si Nečasova vláda vedla nesrovnatelně lépe.To nemůže být jen alkohol,Vy jste si musel něco vjebat do žíly.

P. 1 2.1.2021 19:59

Takovou míru sebekritiky, bych od tebe notoriku nečekal. Fakta vám nejdou pod čumák.

V. Jura 2.1.2021 20:03

Nepiji vůbec.A ta Vaše "fakta" jste si vycucal z prstu.Nebo jste četl svodky a oběžníky ODS či TOP 09.;-D

P. Pavel 3.1.2021 13:16

Chlast z tebe táhne na dva kilometry, prolhaný notoriku. Zkus v popíjení zvolnit, třeba pak prohlédneš skrz alkoholický závoj burešových žvástů.

S. Tomáš 1.1.2021 14:48

Je ostudou českých medií, že nejsou schopna informovat o tom, že proticovidová opatření české vlády jsou v souladu s opatřenímí okolních zemích a jsou v mnoha bodech mnohem méně přísná. Ostudou vlády zase je, že neustále něco mění, takže občan, který denně důkladně nestuduje sbírky zákonů, neví co si vybrat . Výsledkem je, že se chová, jak sám uzná za vhodné.V

F. Kusák 1.1.2021 15:36

A ostudou také je, že nikdo z médií, resp. z významných autorit není schopen premiérovi a vládě poděkovat a uznat extrémní snahu věci řešit co nejlépe. Když někdo začne jen tupě kritizovat, bez relevantních znalostí a odpovědnosti, znechuceně to vypínám, mažu, odcházím. Stoka je stoka. Už za pár měsíců, se možná dočkáme nové vlády, takže brzo přijde ráj na zemi. Koneckonců, to nám komunisté také slibovali dost dlouho.

P. 1 1.1.2021 17:10

Ano, stoka. Teď jsi to burešovi nandal. To si za rámeček nedá.

J. Nový 2.1.2021 20:32

Bartoš náš národ zachrání spolu s Antifou a migranty!

M. Pantlíková 3.1.2021 10:20

Myslím, že se po volbách nic nezmění. Agresivní opoziční "demokrati" dovedou jen kritizovat, ale nemají ani trochu slušnosti, aby uznali, že vláda dělá co může a neliší se tím od jiných evropských vlád - ba naopak je často lepší než ony... Že se naopak oni mýlí - a že z velké v části zhoršení nákazové situace u nás zavinili svojí neférovou a jednostrannou kritikou. a s přispěním médií, hlavně ČT1, oni. Díkybohu, že nejsou u kormidla. Občané, voliči, ale na štěstí nejsou hloupí a neztratili paměť. Věřím, že u voleb se to projeví. R^

P. Pavel 3.1.2021 13:21

Helemese, fanatik, přežvykující špínu, kterou kydá neschopný diletant bureš, zodpovědný za katastrofální výsledky boje s pandemií, na opozici, je zároveň transkou. Ženská při smyslech by nikdy nic takovýho nevypustila. Ergo jedná se o hysterického důchodce s potřebou vydávat se za ženskou.

M. Pantlíková 3.1.2021 10:21

R^