Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 9
  • Poslední: 29.1. 2019 14:30
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Václav Havel

Václav Havel dítě měl. S Jitkou Vodňanskou. Ale nedovolil mu narodit se.

Problémy rodinám dělá státní správa.

Jmenovitě a aktuálně: ministryně financí Schillerová nadměrně daní mzdy rodičů ve výši 44 miliard korun. Díky tomu např. přichází ročně o život také 4 900 třetích dětí v rodině umělým potratem ze SOCIÁLNÍCH DŮVODŮ. Přitom stát okrádá nadměrným zdaněním mezd rodičů jejich rodiny se třemi dětmi o 61 188,- Kč/rok. Ministryně práce a asociálních věcí tuneluje dividendy z investic do výchovy dětí pracujících rodičů V PODOBĚ ODVODŮ SOCIÁLNÍHO POJIŠTĚNÍ ve prospěch jejich bezdětných vrstevníků - důchodců ve výši 43,44 miliard korun. Stejnou medvědí službu dělá rodinám ministr zdravotnictví Vojtěch, který tuneluje odvody zdravotního pojištění dětí ve prospěch zdravotního ošetření bezdětných důchodců ve výši 16,5 miliard korun. Díky tomu jsou investice pracujících rodičů do výchovy dětí nevratné. Díky tomu hromadně vymíráme tempem 1 nenarozené dítě do vyrovnané populační bilance každých 13 minut.

O rodinu nemám strach. Ta krize, která nás čeká,

a ona přijde, nelze rozdávat do nekonečna, tak v té krizi všichni ti single, samoživitelky a homo vymřou.

Re: O rodinu nemám strach. Ta krize, která nás čeká,

Pane Chaloupko, Váš optimizmus je odzbrojující. Nastiňte nám jak si to zhruba představujete. Já nevidím žádnou souvislost, třeba právě přežijí lépe než rodina.

Re: O rodinu nemám strach. Ta krize, která nás čeká,

Opak Vašeho tvrzení je pravdou. Rodina byla vždy v historii pojistkou členů rodiny proti nepříznivým podmínkám. Dnes se jí snaží nahradit ke škodě nás všech tzv. vyspělý sociální stát. Ve chvíli kdy průběžně financované sociální systémy zbankrotují, zase zbude jen ta rodina jako suma sociálních jistot pro své členy. Není k tomu daleko. V roce 2019 bude čerpání sociálních a zdravotních výdajů atakovat 1 bilion korun.

Excelentní čtení, děkuji!

S potěšením dodávám, že jsme společně s manželkou poskytli svým dětem pevnou a spolehlivou rodinu - a také ochranu.

Co je to rodina

Každá rodina je přirozená. Pojmy, které jsou vedeny v začátku s e nepoužívají. Používají je jen přitroublí novináři, ev. politici. Aby bylo možno napsat, že "se" tyto pojmy používají, musely by být používány zcela obecně a tak tomu zásadně není. Co to je rodina každý ví a není vůbec potřeba rozebírat zda je tato taková či onaká.

Každá rodina je přirozená? Opravdu každá?

Tedy i homosexuální? Tak to s vámi silně nesouhlasím.

Re: Každá rodina je přirozená? Opravdu každá?

Nikde jsem se o homosexuální "rodině" ani nezmínil. Zvrhlé soužití dvou jedinců stejného pohlaví, vznikající jen na základě sexuální přitažlivosti nelze nazývat rodinou. Jde o nepřirozený lidský vztah.