Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 26.6.2014 22:42
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
jinak fajn

a jinak čtivě napsáno a i nové věci jsem se od p.Vermouzka dozvěděl.....

mlýnek na maso

Pan Vermouzek normálně lže když říká, že větráky jsou pro ptáky mlýnek na maso-čili, že větrné elektrárny ptáky rozsekají. s větráky v krajině nesouhlasím, ale tohle je normální lež, protože je dokázáno, že se ptáci podle větráků orientují při svých tazích za počasím. byl jsem u větráků na Oderských vrších u Olomouce i u Litomyšle(tohle možná nepíšu přesně..) a nikde pod větrákama, jsem žádné rozsekané ptáky neviděl ani jsem neviděl smečky obtloustlých koček.......pan Vermouzek by měl vylézt z kanclu do přírody

Re: co nevidím to neexistuje?

Ono to zřejmě bude tím, že si jejich majitelé najímají uklízeče, kteří pravidelně odklízejí důkazy, aby nikdo nic neviděl. Stejně je to u skleněných mrakodrapů, kde každý den pěkně ještě před začátkem pracovní doby posbírají hromadu mrtvých ptáků, a lidi potom mohou vklidu onanovat jak mají "zelenou" úspornou budovu "s nulovým dopadem na životní prostředí"... Důkazů zabíjení ptáků větráky je všude plno, včetně natočeného videa jak se to stalo přímo před očima, nedávno kvůli tomu padla i nějaká pokuta, stačí umět vyhledávat informace a ne se spoléhat jen na své vlastní "výzkumy".