Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Kašparová 28.2.2021 13:58

S tou ódou na openspace mě dostal. On vymýšlí své projekty v openspacu? Kde mu z jedné strany do ucha řve telefonující kolega, z opačného konce prostoru chrastí nějaký kravál z počítače jiného kolegy, do toho zavání vepřo-knedlo-zelo, protože o pět metrů dál někdo obědvá, atdatd. Holt si musí chválit, co vyrábí. A návrat do kanceláří? Jen tam, kde jsou nadřízení posedlí tím, že musejí na každého osm hodin vidět a kontrolovat ho. Což má sice ráda většina šéfů, ale nemusí to platit o šéfech nejvyšších. Kteří zjistili, že lidé na houmofisech dělají tu samou práci, přičemž si sami platí proud, opotřebení vlastních počítačů a notebooků, topení aj. Nicméně plánů na kancelářské budovy se to nedotklo, někde se prachy vyprat musejí, tak proč nezaplatit i pana architekta. Nemusí mít obavy.

L. Písařík 28.2.2021 5:32

Stavíme dostatečně, stavbou nejsou jen budovy v Praze. Ale obávám se, že bude třeba spíš lepit díry po covidu a ne stavět Filharmonii.

I. Polák 26.2.2021 17:09

BTW, Open space je ideální šiřitel jakýchkoliv virů, moc bych se divil, kdyby Covid 19 nevzniknul v nějakém oupenšpajzu v Číně, tam jsou určitě v oblibě. Zapomeňte na netopýry.

I. Polák 26.2.2021 16:04

Covid prokázal,jaká zrůdnost jsou openspace. Člověk je možná stádní tvor, ale ukažte mi jednoho jediného člověka, který v takové slepičárně vymyslel něco opravdu zásadního. Pracoval jsem v různých zaměstnáních jako IT specialista, ale rok strávený v open space byl pro mne ztrátový, byť nejlépe placený. Je vám doufám jasné proč byl open space vymyšlen. Zásadní premisa je dozor. To je možné praktikovat u "kancelářských krys" u tvůrčích profesí je to poněkud scestné.