Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 27.12.2014 12:46
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Zákony platí pro každého

Z celého příspěvku jasně vyplývá, jak tendenčně se dají zkreslit informace a potopit někoho, kdo Hnutí ANO není pohodlný. Paní ministryně toto předvedla již několikrát např. při odvolání ředitele věznice Dohnala a její faux pas jsou na veřejnosti dobře známé. Z uvedených příspěvků na článek vyplývá, že údaje týkající se jak p. Tykače, tak p. Macha byly záměrně ze strany ministerstva překrouceny. Nejdříve paní ministryni roztrpčí, že ji Bednařík z pozice ředitele odboru neinformoval o své ambici stát se soudcem. Hned potom ho odvolá. Za dva měsíce pošle seznam budoucích soudců navržených jednotlivými předsedy krajských soudů a následně prohlásí, že svůj návrh stáhla. Vyjádření ministryně a její kroky jsou totálně zmatené. Že by ministryně chtěla něco skrývat? Jak mohla vůbec stáhnout svůj návrh, když žádný nepodávala ? Paní ministryně si asi myslí, že pro ni zákony neplatí.

Smutné čtení

Jenom to potvrzuje moje přesvědčení, že právě justice je nejslabším článkem české společnosti. Čekají snad politici na okamžik, až rozlícenému davu dojde trpělivost a nějakého Bednaříka zlynčuje?To už by také mohlo být pozdě pro všechny.