Diskuse k článku

Přehmat ministryně aneb Případy (skoro)soudce Bednaříka

Ministryně spravedlnosti Helena Válková navrhla a za několik dní stáhla jmenování Pavla Bednaříka soudcem. Pozoruhodné byly argumenty, proč jím být nemá... V minulosti už se ale jeho jméno v médiích skloňovalo ve dvou sporných případech.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Prochazka 27.12.2014 12:46

Zákony platí pro každého

Z celého příspěvku jasně vyplývá, jak tendenčně se dají zkreslit informace a potopit někoho, kdo Hnutí ANO není pohodlný. Paní ministryně toto předvedla již několikrát např. při odvolání ředitele věznice Dohnala a její faux pas jsou na veřejnosti dobře známé. Z uvedených příspěvků na článek vyplývá, že údaje týkající se jak p. Tykače, tak p. Macha byly záměrně ze strany ministerstva překrouceny. Nejdříve paní ministryni roztrpčí, že ji Bednařík z pozice ředitele odboru neinformoval o své ambici stát se soudcem. Hned potom ho odvolá. Za dva měsíce pošle seznam budoucích soudců navržených jednotlivými předsedy krajských soudů a následně prohlásí, že svůj návrh stáhla. Vyjádření ministryně a její kroky jsou totálně zmatené. Že by ministryně chtěla něco skrývat? Jak mohla vůbec stáhnout svůj návrh, když žádný nepodávala ? Paní ministryně si asi myslí, že pro ni zákony neplatí.

V.Hricák 18.12.2014 6:27

Smutné čtení

Jenom to potvrzuje moje přesvědčení, že právě justice je nejslabším článkem české společnosti. Čekají snad politici na okamžik, až rozlícenému davu dojde trpělivost a nějakého Bednaříka zlynčuje?To už by také mohlo být pozdě pro všechny.