Diskuse k článku

Posudek na pražské jízdenky: Klička Rittigovců s ceninou

V roce 2014 odstartovala trestní stíhání v kauzách kolem lobbisty Iva Rittiga. Letos se nejspíše dostanou před soud. Na přelomu února a března by měly padnout obžaloby v příbězích Oleo Chemical a jízdenek pro pražský dopravní podnik – v tom skupina obviněných „vyztužila“ trestní spis několika znaleckými posudky...

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Z čeho by žila pražská kavárna

Z čeho by žila pražská kavárna pokud by neprováděla kriminalitu bílých límečků. Kdo si myslí, že ty plantáže domků kolem Prahy vznikly bez této činnosti je naivní. Základ pražské ekonomiky je nepředstavitelné dojení města a státu. Jaké užitné hodnoty vytvářejí všichni ti právníci , soudní znalci, soudci , státní zástupci policajti to je virtuální ekonomika placená z daní. Vyhozené peníze. Z čeho by všichni tito lidé žili kdyby nebyla ta hrozná kriminalita, to by mohlo město a stát postavit staveb. Proto pražská kavárna tak , nenávidí Babiše který jim to chce zatrhnout. To by bylo nezaměstnaných právníků kdyby se to povedlo.

0/0
4.2.2015 0:31

Re: Z čeho by žila pražská kavárna

Chlapče, ty jsi na hlavu. Evidentně ani netušíš o co jde, co je to cenina a jen plácáš.

0/0
4.2.2015 14:53

Vážený pane Vlku tak všem vysvětlete

jakou hodnotu přinášejí této společnosti ty tisíce posudků soudních znalců, které policie musí zaplatit kvůli kriminalitě bílých límečků a práce stovek policistů kteří ji vyšetřují? Nepřinesly by tyto peníze větší užitek například ve školách ?

0/0
4.2.2015 16:46