Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Šumová 21.3.2021 6:49

Jaký pán, takový krám, souvislost je tu, a bude vždycky. To se jen tluče do činelů, aby se odvedla pozornost. Politiku ani tolik nedělají politici, jako média. Ta tzv. veřejnoprávní v první řadě. A veřejnoprávní je na nich jen ta povinnost nás, odvádět koncesionářský poplatek každý měsíc.

J. Šilhan 20.3.2021 14:29

Pne Matocha, takže ař vyhodíte Dvořáka kvůli nějaké prkotině a zvolíte tam skutečně nezávislého ředitele, tak začne ČT financovat natáčení seriálů crowdfundingem? Nebo na to vyhození Dvořáka zapomenete jako pan Léko na investigativu, když začal šéfovat lidovky?

V. Jetmar 19.3.2021 7:18

rozhodně nesouvisí. zejména když máte prst na spoušti vy.

to je teda demagog. hlavně koryto;-D

J. Sedlář 18.3.2021 20:08

Post policejního ředitele a nezávislost PČR spolu nesouvisí. A dalo by se pokračovat... Dává to smysl?

J. Václavík 18.3.2021 19:49

ČT již byla ukradena - pražskou kavárnou, jejímž je Dvořák vzorným představitelem.

J. Koutský 19.3.2021 9:19

Sledujte TV Barandov,ČT je pro Vás příliš intelektuální!!;-D

F. Kusák 19.3.2021 10:33

O našich komerčních televizních stanicích si tedy nedělám iluze, ale alespoň se netváří jako nositelé pravdy. A hlavně, dnes, a zaplať za to Pán Bůh, mám mnoho možností sledovat zahraniční televize. Jestli chcete uměleckou kvalitu sledujte francouzsko - německou televizi Arte. Neříkám, že všechno odpovídá mému gustu, ale celkově je obsah skvělý. ČT považuji za hrůzu, která není ani komerční ani státní, protože žádné jiné vlastnictví neznám. Nějak nevím, co to ta "veřejná služba" je. Nechat ČT ovlivňovat politiky prostřednictvím Rady, která není nic jiného než nástrojem politiků (je volena parlamentem) a financovat ji ze zákona nařízenými poplatky, kterým se říká koncesionářské, je fakt velkým podvodem na lidech. Jen blázen se může zastávat takového modelu. A programový obsah tohoto reliktu minulosti je hrůza. Nejsou to ani informace, ani komentáře, ani vzdělávací pořady ani zábava. Pro mě je to taková nepovedená bramboračka, z které se samozřejmě dá občas vylovit něco, co by samo o sob

F. Kusák 19.3.2021 10:35

o sobě bylo poživatelné.

J. Šilhan 20.3.2021 14:32

Však buďte v klidu. Jak poletí Dvořák a za ním Wollner, Fridrichová a jim podobní, už zde Vaši kritiku ČT číst nebudeme. Stane se z ní služka vlády, která přestane zajímat diváky i Matochu, který o ní psát přestane - úkol totiž bude splněn.

F. Kusák 20.3.2021 16:50

Pokud to bude státní televize a bude propagovat Česko v zahraničí, třeba jako Hlas Ameriky, nic proti tomu. Bude-li to parlamentní televize, přinášející informace o dění v parlamentu, zase nemám námitek. No a když to bude televize hrazená z dobrovolných, ale smluvně vázaných poplatků, tak to taky beru, ale tuto neprůhlednou a podivnou klientelistickou instituci neberu. A kritizovat budu vždy, budu-li mít k něčemu principiální výhrady, to se nebojte.

L. Kašparová 21.3.2021 14:50

Veřejnoprávní TV má informovat nestranně o událostech a komentáře zadávat zástupcům všech názorových proudů. To se neděje. ČT se ve zpravodajství a dokumentární tvorbě předvádí jako socialistická ČST s opačným znaménkem. A to je špatně.