Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 11.12.2017 11:12
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Žádné omyly či zanedbání ale vědomé fixlování

Volební komise už léta volby manipulují v prospěch těch osob a partají, co ovládají místní radnice. Nejen vědomě špatným vyhodnocováním či upravováním volebních lístků, ale i jejich vhazováním za ty, o kterých letití komisaři a úřednictvo vědí, že k volbám nechodí. Zvlášť při komunálních volbách je to až děsivé.

Jedinou cestou jak tomu zabránit je vydávání volebních lístků až ve volební místnostu, evidování volících jejich podpisem a uvedením času a následné zveřejnění voličských archů, aby si každý mohl ověřit, zda nebylo jeho volební neúčasti zneužito. A zavést povinnos na volebním lístku začernit vše co volič nezakroužkuje.

Dále volební komisaře a hlavně úředníky nedávat stále do jedné a té samé komise, ale měnit volební komise v kterých působí. A další mnohé co by zabránilo dnes masivní manipulaci voleb volebními komisemi.

Re: Žádné omyly či zanedbání ale vědomé fixlování

dobrý postřeh. A volby by měly být v jeden den.... Noc z pátku na sobotu bývá slabinou.

Re: Žádné omyly či zanedbání ale vědomé fixlování

Ach jo, já trouba se furt divil, proč na radnici stále sedí ti samí šejdíři :(

Re: Žádné omyly či zanedbání ale vědomé fixlování

ještě bych se pozastavila u korespondenčních hlasů. ty byly pozoruhodně jendosranné, nemám pravdu?