Diskuse k článku

Pomůže Kyjevu „cizinecká legie“ v nové vládě?

Ve chvíli, kdy suverenitu Ukrajiny oslabuje geopolitická konfrontace i čím dál zoufalejší finanční situace, tři ekonomické resorty ukrajinské vlády řídí naturalizovaní cizinci. Jak daleko dojde Ukrajina po gruzínské cestě? Ptá se Gábor Stier.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Foto

a zase proputinovská propaganda

Ukrajinský rozklad a marasmus je výsledkem desetiletého budování mocenské struktury oligarchů s trvalou podporou z Ruska. A článek je proruská propaganda. Autor nezapomene rýpnout do Gruzie a naznačit, že se stala vazalem USA. A že boj proti korupci je vlastně jen záminka USA pro ovládnutí Ukrajiny a Gruzie. No bude asi z Moskvy pochválen. Třeba i pozván na nějaké další setkání kde ho továrišči poplácají s obdivem po zádech. Co čekat od autora, který se pyšní tím, že "je autorem knihy o Vladimíru Putinovi, se kterým se jako člen prestižního ruského diskusního fóra Klub Valdaj setkal osobně." Zajímavé by bylo, kdyby pan Stier uvedl, co dělal před rokem 1989.

0/0
13.12.2014 11:01
Foto

Pavel Šefl

Re: a zase proputinovská propaganda

Pane Novotný, co kdybyste místo ideologického nálepkování zkusil použít nějaké argumenty založené na faktech a znalosti souvislostí. Většina diskutujících se tady o to snaží... tedy těch, kteří na to mají.

0/0
13.12.2014 12:42

J. Křivan

Re: a zase proputinovská propaganda

Pane Novotný, a proto má tolik oligarchů izraelské občanství?

PS. Pan Stier je Maďar a ČP nejspíš s jeho souhlasem články přetiskuje. Jeho články na ČP ale určitě patří.

0/0
13.12.2014 14:34