Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 18.7.2017 7:22
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Ztrácejí se důležitější dokumenty

Odvodnění pozemků se dělalo nejvíc v 60. a 70. letech minulého století. Je zajímavé, že se nepočítá s pamětníky, kteří by se v každé obci našli a zdarma by informovali. Ale věda je věda. Každá stavba byla důkladně vyprojektovaná, nakreslena a vyměřena, k odchylkám mohlo dojít v detailech při jejím vlastním provádění, protože se jelo na úspory, plány hlavních koster však byly dodrženy. Pokud vím, Státní meliorační zpráva všechny doklady o melioracích měla. Existovala ještě v 90. letech. Drony jistě najdou všechno lépe, a zaměstnají odborníky.

Re: Ztrácejí se důležitější dokumenty

oprava:meliorační správa

Dokumenty se ztrácejí plánovitě

Nechápete pane Jcch že je to nový byznys pro majitele dronu. Opět jsme v socialismu a vymýšlí se umělá zaměstnanost. Jak by si jinak politici nahrabali? např. prasečí mor je velký tunel který vymysleli veterináři.