Diskuse k článku

Politická korektnost a správnost jsou slepou cestou západní civilizace

Rasismus je odpudivý a jeho viditelné projevy „právně špatně“, a tedy postižitelné, ale ať nikdo neotravuje lidi „kvazipovinnými“ rituály „antirasismu“, při jejichž ignorování na nich ulpí nálepka rasismu se všemi neblahými důsledky, jež z takového postoje vyplývají. Ústava má být „barvoslepá“ i „bezpohlavní“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Čech 26.5.2021 8:36

Pan Seltenreich má v téměř všm pravdu. Je však nutno hledat a pojmenovat skutečnou příčinu a to v systémech. U nás byl tou skutečnou příčinou čl. 4 minulé ústavy a dnes čl. 5 ústavy současné. Konkrétně bez možnosti korekce ze strany občanů. A tak dochází k tomu, že jakákoliv vládnoucí garnitura, složená a nadiktovaná zvolenými politickými stranami a hnutími disponuje téměř absolutní mocí nad většinou občanů, což znamená absenci jakékoliv demokracie. Jde o to, že ta většina občanů je odsouzena takovým systémem k mlčení. Jediné, co je s velkou pompou občanům dovoleno je demonstrování po ulicích a vykřikování přitroublých menšinových hesel. Takovéto právo ovšem k ničemu smysluplnému nevede, je to jen úlitba hloupým ovčanům. Jde o to, že ta "volná" soutěž nesmí být "volná", ale musí mít dána jasná a všem srozumitelná demokratická pravidla. Zásadně ovšem nesmí existovat na půdě orgánů řízení státu, tedy na půdě moci zákonodárné, výkonné a soudní. A navíc, občané m u s í mít přímo ve svých r

P. Čech 26.5.2021 8:37

rukou nástroj (Obecné referendum, všeobčanské hlasování), pomocí něhož musí mít možnost prosazovat svou většinovou, demokratickou vůli.

J. Cervenka 25.5.2021 16:25

u fotbalistu kleceni je otázka zbabelstvi. Když s BLM nesohlasis a presto klecis - jsi zbabělec.

P. Čech 26.5.2021 8:39

Spíše bych to nazval duševní zabedněností. Oni totiž ti fotbalisté obecně příliš rozumu nepobrali. Jsou to jen novinářské a možná sportovní "celebrity". Nic více a nic méně.