Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 18.12.2017 19:59
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Jestli pana doktora chápu dobře,

léčba lidí je drahá a moc se nevyplatí. Cukrovkářů je moc, léky stojí moc peněz, je to moc a moc všechno nákladné a pak nejsou peníze na platy lékařů a ti jdou o žebrácké holi. Jestli ono by nebylo lepší lidi v 65 letech eutanáziovat, ušetřilo by se za léčbu a ani by se nemusely vyplácet důchody. Někteří, zvláště obézní cukrovkáři, by se mohli eutanáziovat hned po stanovení diagnózy, ušetřilo by se za ty drahé léky a doktoři by si víc odpočali. Opravdu potěšitelný článek! A ještě jste měli dodat, že vzniklý úbytek obyvatel bude nahrazen dovozem migrantů ze střední Afriky, kteří v ČR konečně vybudují světlé zítřky.

Re: Jestli pana doktora chápu dobře,

Jste hodně blízko realitě, ale pan doktor je v tom nevinně.

Chápete to blbě. Zjevně jste obézní diabetička.

Peníze ve zdravotnictví jsou limitované výběrem zdravotního pojištění.

Když ty peníze padnou na cukrovkáře, budou chybět pro léčbu pacientů, kteří si svoji chorobu, na rozdíl od většiny diabetiků, nezavinili.