Diskuse k článku

Petr Nečas u soudu kvůli trafikám: Pouze jsem hasil krizi v ODS

Bývalý premiér Petr Nečas (ODS) se ve čtvrtek 20. července u soudu postavil se za svou ženu a bývalého náměstka ministra zemědělství Romana Bočka, kteří jsou spolu s ním obvinění z uplácení poslanců ODS Ivana Fuksy, Petra Tluchoře a Marka Šnajdra. Dle Nečase jim trafiky nenabízel.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Zřejmě

u nás často volič toleruje nobrovskou trafiku pro nepotřebného Špidlu a nejnověji i loutkoherec Vítězslav Jandák, který přistál v 70-ti létech opět v u solidního korýtka. Prostě socdemákům vše, kdo má odlišný názor, ten musí držet ústa a krok.

0/0
2.8.2017 15:25

politická korupce, porušení ústavy ze strany premiéra.

S "rebely" jednal premiér sám, jak také sám řekl. Chtěl bych vidět někoho, kdo by se dobrovolně a hlavně zadarmo vzdal lukrativního postu poslance, kde nemusí nic dělat (jen zvedat ruku podle diktátu své strany) a bere za to vellké peníze. Oni ti tři poslanci neudělali totiž nic jiného, než že ctili svůj poslanecký slib a hodlali hlasovat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Poněvadž toto je v naší poslanecké sněmovně něco nevídaného, bylo nutno se jich nějak zbavit. Když se tito posléze objevili ve vysokých a dobře placených postech státních podniků a státních organizací je úplně jisté, jak se k nim dostali. Jednal s nimi o tom sám premiér, jak sám řekl. Nevím, co chce soud ještě řešit. Je to naprosto jasné, je to politická korupce jako vyšitá.

0/0
1.8.2017 18:40