Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Šilhan 11.3.2020 12:48

Autor ví moc dobře, o čem mluví - v Česku těžko najdeme lepší příklad aktivisty fušujícího do historie než je pan Schneider. Jeho selektivní používání zdrojů a důvěřivost vůči lžím potvrzujícím jeho vidění světa je pověstné.

F. Kusák 11.3.2020 16:22

Víte, tady snad nejde ani o historickou věrnost, tu nemohu posoudit, a vy jistě také ne, ale o to, že se pokoušíme vykládat tehdejší události očima dnešních aktivistů. Nedovedu si představit tehdejší atmosféru strachu, stanné právo, kdy jen za pár slov lidé odcházeli na popraviště. Takže bych doporučil nějakému historikovi, ale i vám, pokoru a mlčení v pietě k zemřelým. A o to, myslím, pan Schneiderovi šlo. I já panu Stehlíkovi držím palce, zejména potom, co prožil v poslední době.

J. Vávra 11.3.2020 17:12

Panu Šilhanovi nejde o pokoru, ale o prokázání vlastní hlouposti. To zde již několikrát prokázal. Jinak pane Kusáku souhlas.

J. Šilhan 11.3.2020 20:06

Pan Schneider prokázal svůj aktivismus při fušování do historie dostatečně již dříve, současný článek nehodnotím. Též jeho selektivnost při práci se zdroji jsem zde opakovaně dokladoval, jeho šíření lží též.

On je ten poslední, kdo může mistrovat chyby jiných a ten absolutně poslední, kdo může mluvit o pokoře - je spíše symbolem fušerské nadutosti.

J. Schneider 12.3.2020 9:27

Ano, pověstné - pověsti jsou tím, čemu věříte vy.

Zde jsou všechny citáty z vlastní Kynclovy knihy.

J. Šilhan 13.3.2020 10:41

Můj příspevěk je dostatečně podložen Vašemi předchozími texty zde i jinde (obzvlášť na Parlamentních listech píšete jak utržený z řetězu). V tomto článku hodnotím jen Vaši míru pokrytectví.

J. Schneider 13.3.2020 13:36

Mé příspěvky nejsou pověsti, jsou dostatečně doložené. To pouze vy šíříte pomluvy a chýry a pavlačové drby, protože nemáte jediný argument.