Diskuse k článku

Osvobození Češek: Trpělivá práce a zákulisní vliv Kataru

V záchraně dvou Češek unesených v Pákistánu sehrála významnou roli turecká humanitární organizace IHH. Může však být trochu jiná, než se předpokládalo. Jak zjistily LN, ve skutečnosti totiž mohl vysvobození – a to v Afghánistánu – diskrétně zařídit arabský emirát Katar.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Lister 1.4.2015 17:21

Jestli Katar,

tak Němcův princ. IHH, pod rouškou humanity taky teroristická organizace, dostanou bakšiš za to, že to vzali mediálně na sebe. Jinak celkem interesantní článek, ale co se Hanči a Tonči týká, nic k objasnení propuštění. Ale to snad nikdo nečekal. Jak se ze zahraničního zpravodaje stane universitní přednášející. Myslíte, pane Turečku, že pozvednete úroveň našeho vysokého školství?

S. Cerman 31.3.2015 17:03

Je to informační onanie

Pane Turečku nechápu k čemu je ta informační onanie kterou vedou všechny media. To nemáte nic důležitějšího o čem by se dalo psát, nechápu. Podstatné informace stejně nikdo nezveřejní. je to bla, bla, bla.

J. Olšanský 31.3.2015 6:24

Pokud by to byla pravda,

pak to byla malá splátka za propuštění katarského prznitele našich holek ( - pardon, prince), kterou kdysi tak velkoryse nařídil tehdejší  ministr spravedlnosti Němec

S. Z Bolesti 31.3.2015 1:18

Vim

ze to stim uplne nesouvisi, ale doporucuji precist tento clanek

http://www.newsweek.com/how-us-nerve-gassed-its-own-troops-then-covered-it-317250

A Czech chemical-weapons detection unit found “trace concentrations of sarin, a nerve-paralyzing substance” drifting into Saudi Arabia. French, British and U.S. intelligence units found similar evidence.