Diskuse k článku

Orbán i Putin hájí zájmy svých zemí

V uplynulých letech se maďarský premiér Viktor Orbán každý rok setkával s ruským prezidentem Vladimirem Putinem v únoru. Nejinak tomu bylo i letos. Během Putinovy jen několikahodinové návštěvy Budapešti ve čtvrtek 2. února, jež byla v podstatě rutinní, spolu diskutovali o vývoji světa po nezdaru liberálního modelu. Píše Gábor Stier.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Meisner 21.2.2017 12:28

Putin a věnec v Osvětimi

velkou vzpomínkovou oslavu osvobození Osvětimi kam se sjel kde jaký státník z Evropy i navštívia i Merkel se slovy omluvy a smíru, navštívil též Vladimír Vladimírovič. Hodnotil jsem to jako chucpe a nedůslednost ostatních, že Voloďu ve vší slušnosti nevykopli.

Osvětim by zde nikdy nevznikla nebýt paktu Ribbentrop Molotov podepsaného za Sověty 40 cm vysokým podpisem generalissimovým. SSSR/ Ru se se Stalinovám dědictvím nikdy nevyrovnalo, za Putina kult opět bobtná.

J. Křivan 21.2.2017 14:58

Re: Putin a věnec v Osvětimi

Podsouváte nepodsouvatelné. Nejspíš nebýt toho paktu, tak nebyla podepsána ani mnichovská dohod, anebo to je obráceně? Poněkud stranou zůstává skutečnost, že hned vedle Osvětimi byl láger který měli plně v patronaci jen Poláci. Asi je neslušné to připomínat.

J. Lancik 20.2.2017 20:13

Navsteva

Putin prijel polozit vence nahroby Imre Nagy a Paul Maletera.

K. Pavlik 21.2.2017 1:28

Re: Navsteva

A proc ne? Jen tak mimochodem rakousky prezident by mel take polozit venec na hrob Premysla Otakara druheho? Kdyz ne proc ne?