Diskuse k článku

Operátoři se vrhli na televizi. Po O2 s ní startuje T-Mobile.

Mobilní operátoři objevili kouzlo televize. Pro O2 TV vyrostla v dubnu konkurence – T-Mobile spustil IPTV, od které si slibuje ještě tento rok 20 tisíc zákazníků. Předpoklad je reálný, podle operátorských analýz by v příštích pěti letech mělo o přechod na placenou televizi uvažovat až 800 tisíc lidí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

V. West

Zkušenost O2 TV

Problém je v přenosové kapacitě linek. Píši z vlastní zkušenosti. Jsem cca 500 m od ústředny a programy v HD jsou jedna bída. Stejný program přes satelit je naprosto brilantní. A to mám blízko k ústředně. Nešťastník, který se na tuhle televizi nechá nachytat a bydlí dále od ústředny, a takových je většina, spláče nad výdělkem, tedy vlastně nad prodělkem a svou peněženkou.

0/0
21.4.2016 7:39

Jen mě tak trochu zajímá,

čím nás tyto televize chtějí oslovit. Bulvárem, díky nemám zájem. Nebo snad zpravodajstvím, to by se hodilo, protože tak ubohé zpravodajství jako má ČT, by se lehce překonalo. Jenže silně pochybuji, to by marketingoví hoši z O2 nestrávili. Tak filmy a seriály, jenže těch je v databázích tolik, že je nelze shlédnout do konce života. Takže možná kvalitní původní tvorba, zdůrazňuji kvalitní, protože srágor je všude dost. Na to ale nebudou mít ani dost peněz. No jak se říká německy: "wir werden sehen, wie der Hase läuft"

0/0
20.4.2016 16:39