Ondřej Knebl se stal partnerem HVH Legal

Knebl se specializuje na právo veřejných zakázek, informačních a komunikačních technologií, fúzí a akvizic a závazkové právo.

Ondřej Knebl je členem rozkladové komise rady Českého telekomunikačního úřadu. foto: archivČeská pozice

Ondřej Knebl je členem rozkladové komise rady Českého telekomunikačního úřadu.

Novým partnerem advokátní kanceláře HVH Legal se stal právník Ondřej Knebl. Specializuje se na právo veřejných zakázek, informačních a komunikačních technologií, fúzí a akvizic a závazkové právo.

Během své profesionální praxe získal Knebl zkušenosti a znalosti rovněž v právní oblasti outsourcingu, e-commerce a PPP projektů. V HVH Legal převezme vedení týmu právníků, kteří se zabývají poskytováním právních služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií, a zapojí se do projektů v oblasti práva veřejných zakázek.

Knebl je členem rozkladové komise rady Českého telekomunikačního úřadu, autorem a spoluautorem odborných článků z oblasti své specializace a zároveň přednáší. V advokacii působí přes deset let a dlouhodobě pracoval v pozici senior advokáta ve dvou významných advokátních kancelářích – v AK Fiala, Profous, Maisner a v AK Brzobohatý, Brož & Honsa (BBH).

Advokátní kancelář HVH Legal působí na trhu právních služeb od května 2009 jako nezávislá advokátní kancelář s přítomností v Praze a v Brně. Poskytuje služby v rámci soukromého i veřejného práva. Advokáti HVH Legal dříve působili na pozici senior advokátů v kancelářích na českém trhu, například Clifford Chance, BBH či Havel, Holásek & Partners.