Diskuse k článku

Očkování by mělo být ve společnosti povinné. Bez výjimek

V diskusi o etice povinného očkování v Česku nezapomínejme, že řada chorob, které zabíjely a zabíjejí milióny lidí ročně, u nás díky očkování neexistuje. Toto společné dobro, z nějž mají prospěch zastánci i odpůrci očkování, je třeba chránit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Ze by opet nemoci z kontaminovanych vakcin?

https://tadesco.org/nemoc-podobna-detske-obrne-se-siri-jako-pozar-a-podle-vseho-jsou-vinikem-vakciny/

https://tadesco.org/nemoc-podobna-detske-obrne-se-siri-jako-pozar-a-podle-vseho-jsou-vinikem-vakciny/

https://tadesco.org/nemoc-podobna-detske-obrne-se-siri-jako-pozar-a-podle-vseho-jsou-vinikem-vakciny/

Platí-li Ústava a Listna základních práv... , tak očkování dítěte, za které zodpovídají rodiče, nesmí být povinné. Právo jedince má přednost před právem společnosti. Očkování nesmí být povinné, stavějte se třeba na zadní, ale nutit do očkování je šikana státní moci.

Tzn. že podobně je šikanou i povinná školní docházka, že?

Tak v tom pripade, je Ustava napsana spatne. Ale ockovani neni problem Ustavy. Cloveka s ebolou taky nenechaji behat na svobode. Kdyz se nenecha hospitalizovat dobrovolne, hospitalizuji ho nasilim. V principu je to s ockovanim stejne.

Nech se zvolit a přepiš Ústavu, rozumbrado.

ja nevim, skoly nemam, ale kdyz ja jsem ockovanej a moje deti taky, tak to ze nejakej idiot neockuje dite a todostane spalnicky a umre me nemusi trapit ne? :) jeho problem, snad, kdyu ja jsem imunni.

Hmm, to máte tak. Vy své děti budete vychovávat dle svých nejlepších schopností nebudete je fyzicky trestat a budete pro něj skvělým rodičem.

Kdežto u sousedů to bude jinak, děti budou chodit ve špinavých a rozthaných šatech, budou často o hladu a rodiče je budou řezat jako žito.

A bude vás to trápit, Musí vás to trápit, když se mají vaše děti dobře? Vy se o vaše děti staráte dobře, tak co je vám po tom, že ty sosusedovic trpí hlady a třeba umřou na nějakou nemoc nebo následky bití. Opravdu to takto vidíte?

Akorat, ze ten idiot co dostane spalnicky je muze prenest na nekoho, kdo nemuze byt ockovany ze zdravotnich duvodu. Kdyby idiot nebyl idiot a naockoval se, tak nic nikam neprenese.

Me zarazi jedno. Za minuleho rezimu fungovalo predchazeni nemocim pomoci ockovani bez problemu. Zradne a nebezpecne nemoce se v dusledku ockovani nevyskytovaly. Kazdy to bral jako samozrejmost. Je pravda, ze ockovaci latky byly vlastni vyroby a podavaly se jednotlive, zdarma. Dnes je vlastni produkce zlikvidovana, vse obstaravaji globalni Pharmakoncerny za drahe penize a co podstatne, jedna ockovaci davka je urcena i na vice nebezpecnych nemoci. Zde muze dochazet ke konfliktum a take uz se stalo. Proto ta neduvera k ockovani, Nemluve o tom co vse je mozne do techto ockovacich latek primichat.

Ono s tím možná souvisí i současné nadšení z různých práv a svobod a lidé si chtějí dokázat, že prostě mohou a proto i budou! Mám na mysli domácí porody, chození bez bot, veganství a vegetariánství, domácí výuka dětí, odmítnutí očkování a jistě je toho mnohem více.

Ovšem pořád by mělo exoistovat a existuje právo státu na rozhodování o všech našich dětech. Tzn. že i když si děti uděláme, nepatří nám za všech okolností. Pokud při jejich výchově nebudete dodržovat předepsaná pravidla a zákony, stát vám děti odebere. Není to naštěstí tak drsné jako je tomu údajně u norského Barnervernetu, ale i u nás existují jisté hranice, po kterých následuje sociálka, OSPOD a může dojít i ktomu odebrání. Což já osobně považuji za správné. Dítě není hračka, se kterou by si každý mohl dělat, co bude chtít.

Rozumny clanek.

Pokud budou vsichni kolem ockovani, tak je vyhodnejsi nebyt, protoze prece jen nejaka komplikace muze nastat, byt s mizivou pravdepodobnosti.

Naopak, kdyz okolo nebude nikdo ockovany, tak je vyhodnejsi se naockovat, protoze nemoci se mezi neockovanymi siri.

Z vyse uvedeneho vyplyva, ze odmitaci ockovani jsou amoralni sobci, kteri spolehaji na to, ze je ochrani proockovanost ostatnich.

souhlas. A zvýšit proočkovanost lze jednoduše: Přes peníze. Na to všichni slyší. Tj. V případě onemocnění neočkovaného hradit celé léčení z vlastní kapsy. U dětí samozřejmě rodiče.

Neockovani ohrozuje celou populaci, takze sankce by mela prijit i v pripade, ze se nic nestane.