Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 29.3.2015 19:00
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Obama přišel ve špatnou chvíli

Když Obama nastoupil, měl vizi nového začátku, přátelství s Ruskem apod. Jenže čas přinesl něco jiného. Rusko se vydalo cestou agrese, napadá sousední země, krade jim území, jiné území okupuje. Vyhrožuje na potkání kde komu jadernou válkou. A Obama se najednou rozhlíží, ... kam se podělo to přátelské Rusko, se kterým jsme chtěli spolupracovat ? Dnes Amerika nepotřebuje Obamu, ale Reagana.

o jochovi jsem si vzdy myslel

ze by mel nejprve vratit penize za vzdelani na medicie a pak teprve psat co kde videl slysel a cetl..

demence

Ať už byla, či nebyla Bushova invaze do Iráku v roce 2003 rozumná – dle mne oprávněná a za daných okolností racionální, neboť Saddám Husajn otevřeně přiznával, že je nepřítelem Západu.

To je tak presne, ze kazdymu placnout po rukach,co neco rekne a podle toho ta zemekoule vypada stihacky litaj od certa k dablu a shazujou bombu na kazdyho, kdo rekne, ze snama nechce byt pritel a i bez rezoluce rady OSN jde prece o super mirove reseni.

Naproti tomu hybridni valka, kde neni jasne, kdo jak, kde operuje je otevrena intervence porusujici veskere dohody mezinarodni politiky a tu je potreba potrestat sankcemi a nepritele prirovnavat k Hitlerovi.

Vite pane Joch obcas jdou vase clanky cist je vnich zajimavy postreh, ale na prahu 3ti svetove, kterou zacina ted Saudska Arabie ...a vite ten konflikt se brzo rozsiri dal, protoze je v nem i Iran a je otazka jak daleko. Zajimalo by me o co tam de vite mam takovou malou teorii, ze jiste kridlo americanu si reklo, kdyz muze Rusko tak my takhle budeme ta