Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 18.6.2014 8:03
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Jak to tady vůbec chodí?

K  židovskému aktivistovi Peledovi nemá nikdo co říct? Kdo vlastně "spouští" diskusi?

Tak nám o něm prosím něco napište

Dík!!!!

Díky pane Turečku, mnoho slov k ničemu

/Za málo slov by bylo málo peněz, že?/Stačil by poslední odstavec cituji ! Proč by tedy měl izraelský a palestinský establishment chtít něco měnit, když jim současná situace zcela vyhovuje? O touze po míru a kompromisu je přece daleko výhodnější jenom mluvit." Kdyby neexistovalo politiky uměle udržované napětí mezi oběma národy , oba by splynuly. Židé by byli pány Palestinci sluhy a museli by pracovat. Takhle palestince živí svět a Izraelci spotřebovávají americké zbraně. Úžasná pohoda. Palestinci jsou jako cikáni žádný stát nechtějí, potřebují někoho na kom by parazitovali. Kdyby do toho rádobydemokracie nešťourali problém by už neexistoval.

Re: Díky pane Turečku, mnoho slov k ničemu

Nemluvě o kontrole,kterou v současnosti židé nad palestinci mají.To poslední,co by židé potřebovali je,mít odbojného souseda a nemít ho pod kontrolou.