Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 27.1.2016 22:27
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Vynikající článek pana Meiera

To je perfektní obraz nynějších německých medií. Sleduji německou veřejnoprávní televizi už 35 let a konstatuji, že se v poslední době podařilo kancléřce s mongoloidním obličejem i tělesnou stavbou vytvořit neuvěřitelnou diktaturu hlavně v ARD a ZDF (hlavních televizních veřejnoprávních stanicích), srovnatelnou pouze s Goebbelsovou diktaturou. Televizní pořady buď alternativu pro Německo vůbec nepřipouštějí k diskuzi nebo tuto stranu hrubým způsobem pomlouvají. Bohužel jen menšina Němců s dostatečnou inteligencí tuto diktaturu poznává a odsuzuje, ale většina se nechává jako stádo ovcí ovládat.

Matrix

Po přečtení článku pana Mesnera a dvou diskutujících bych onen fenomén "manipulací" shrnul do term. tech. Matrix. Pro badatele zajímavá látka ve smyslu analýzy procesu, kdy globální Matrix (strukturovaný řekněme někde ve Wall Streetu) postupně pohlcuje matrixy národní. Co se Polska týče, přikláním se k názoru, že se jedná o národní obranu před globální hegemonií, která Polsko v posledních letech masivně modelovala k obrazu svému. V principu je totiž ochrana proti mentálnímu přeformátování obyvatelstva dvojí. Buď vnitřní, nebo vnější. Vnitřní je na principu duchovní a autonomní sebekultivace (viz. např. Rudolf Steiner, Mulla Husajn - zvaný Báb), vnější na základě kolektivní obrany artikulované uvědomělou národní vládou. První cesta je "neviditelná", v delším časovém intervalu, ale s finálně větší razancí při prosazování Práva s velkým "P" (viz. Gándhí). Druhá nabízí neodkladný účinek, s vysokou mírou lability. (Trochu to připomíná excitované částice pohybující se ve vyšším orbitu.) Para

Re: Matrix

Paradigma v dnešní postmoderně totiž politickému solitérství nijak nepřeje... a co čert nechtěl - Poláci se touto cestou vydali... (Předmětem tohoto obecného konstatování není analýza instrumentů, které polská vláda užívá k prosazování svého cíle.)

No...

Rekl bych, ze spis nez o nejaky natlak na verejnopravni media ze strany politiku jde o jakousi "kolektivni sebekontrolu" novinaru. Nebo spis o hybridni system, kdy hlavouni vyciti, co chce vrchnost, a otroci dole pochopi, co chcou jejich hlavouni.

Akorat teda nevim, jestli ta obcasna priznani (tady ta Zimmernanova, u nas na jare radni CT Jakoubek) jsou prosta proreknuti a nebo placani tech hloupejsich, protoze si mysli, ze je to tak spravne a lid to oceni.

Jinak takovy ten hygienizacni mechanismus je asi vsude. Kdyz jsem si po utocich 13/11 pustil francouzske radio, prvnich pet minut tam resili "jen aby to nezvedlo preference Le Pennove" a potom "vyznamne islamske autority utok odsoudily"...

Re: No...

Jeden cenzurovaný kanadský server s příponou org a pozpátku psaný (aby prošel cenzurou automatu) cevadevz má dnes zajímavý článek na téma nejen amerečané, ale i francouzi udělali sami...

Kdo zorganizoval útoky v Paříži v lednu a listopadu 2015?

Thierry Meyssan

Nové informace, uveřejněné chorvatským deníkem

Slobodna Dalmacija, uvádí, že francouzský stát byl zodpovědný za útoky,

ke kterým došlo v Paříži v lednu a listopadu 2015. Buď francouzské úřady

předtím infiltrovaly skupiny, které útoky provedly, a nezasáhly, aby

jim zabránily, nebo byly přímo zapojeny do organizování útoků.