Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 13.4.2016 6:17
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Němci a naše země

S Němci je jeden zásadní problém - totiž, že je periodicky postihuje pud sebezáhuby. Před druhou světovou válkou se rozhodli vyvraždit židy, kteří přispívali ke kulturnímu a technickému rozvoji Německa a po válce na jejich místo pozvali Turky. Po 50 letech se rozhodli zkusit štěstí s Afgánci, Eritrejci a jinými "vzdělanci". Mohlo by nám to být jedno, pokud by na nás Němci rovněž nechtěli opět vyzkoušet své experimenty. Bohužel - chtějí. Před deseti lety bych to považoval za nesmysl. Nyní si myslím, že jedna z nejdůležitějších věcí je naše země, která by měla zůstat našim dětem. Ne dětem Arabů, Vietnamců, Afgánců a jiných národů. Nejsem proti nim zaujatý a chápu, proč chtějí naší zemi. Je krásná, bohatá, uklizená, dobře se tu žije. Nicméně oni musí pochopit, že my jim naši zemi nedáme.

Udělají na ně "TY! TY! TY!"

Snad jste si všimli, jak tvrdá ta "TY!" byla...

Turci nikdy nezpřetrhali své svazky s rodnou zemí

tj. Tureckem. Zajímalo by mne, kolik má tato původem Turkyně příbuzných v Turecku, a kteří ještě nejsou v Německu? Pokud má příbuzné v Turecku, není nezaujatá a neměla by vůbec být v německé vládě. Natož v téhle funkci.

Připitomělá Merkelová

Katastrofální politika připitomělé Merkelové a jejích nohsledů připravuje katastrofu: Z další generace nynějšího více než milionu moslemských běženců se vygenerují stovky až tisíce budoucích teroristů. Vůbec nejhorší čin Merkelové - v této souvislosti již zločin - je přijetí 250.000 afghánských mužů, kteří se migrací vyhnuli branné povinnosti v Afghánistánu - a nebyli tam ani ohrožováni ani pronásledováni.Tím Merkelová významně oslabila afghánsakou regulérní armádu která má nedostatek vojáků - a podpořila úspěchy Talibanu.

Ona to snad myslí vážně

http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/podcenili-jsme-islamsky-stat-rekl-sef-nemecke-tajne-sluzby-z/r~f95c9aa8fef311e590060025900fea04/

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/radikalizace-muslimu-francii-strasi-silici-vliv-salafistu_378507.html

Nemám pocit, že bychom nechtěli běžence!

http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-firasem-iracky-krestan-v-cr-dhx-/domaci.aspx?c=A160408_2237740_domaci_jw

Kdyby soudružka Özoguzová řekla rovnou, zadělali jsme si vlastní blbostí na malér, prosím pomožte nám s ním a my na oplátku začneme tlačit na nekompromisní ochranu Schengenu (tím nemyslím vyděračské dohody s Tureckem), tak bych tomu rozuměl. Jinak není o čem se bavit.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Britsky-expert-na-lidska-prava-zcela-otevrene-Integrace-muslimu-je-neproveditelna-419240

http://zpravy.idnes.cz/silvie-rozhovor-027-/zahranicni.aspx?c=A160316_154058_zahranicni_aba