Diskuse k článku

Německo: Předsudky i vstřícnost vůči imigrantům

Německými městy pochodují sympatizanti hnutí vystupujících proti „islamizaci“ Německa, například Pegida. O slovo se však hlásí i zastánci otevřené společnosti, kteří na svých demonstracích vyjadřují nesouhlas s takovými hnutími.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V.Hricák 7.1.2015 18:15

Ve světle dnešních událostí

a dalšího možného vývoje mne napadá jediné možné řešení. Ořezat některá lidská práva. Vzhledem k současnému počtu imigrantů zejména muslimského původu v Evropě a jejich dramaticky rostoucí reprodukci, omezit některá náboženství. Konec konců, v Saudské Arábii se asi také nestaví křesťanské kostely a nikomu to nepřipadá divné. Pokud se dnes nevzdáme části našich svobod, vlády se ujmou radikálové a přijdeme o mnohem víc. Pokud nebudeme dělat nic, přijdeme o všechno.

Habadac 4.1.2015 20:26

Změna je nutná

Německo čeká na nového Vůdce, jinak to ani dopadnout nemůže neboť současná liberální multikulti demokracie evidentně selhává. Máme se tedy na co těšit. Dějiny se opakují .... to je známá věc.

I. Patta 4.1.2015 10:14

Němci jsou na tom s porodností špatně,

zavedení tzv. vyspělého sociálního státu počínaje rokem 1957 (důchodová reforma), stála Němce ne méně než 17 milionů dětí, které se nenarodily do vyrovnané populační bilance. Porovnáme-li to s celkovými lidskými ztrátami v obou světových válkách (dohromady necelých 10 milionů Němců a to do toho čísla počítám i 160 000 říšských židů povražděných za Hitlera), vede suverénně vyspělý sociální stát.

K vyhlazení národů Evropy stačí ekonomie, která má jen a pouze finanční rozměr tj. je bez rozměru lidského. Důsledky vlády ekonomů a jejich hospodaření se státní pokladnou jsou vyčísleny zde: http://slideplayer.cz/slide/2628016/

M. Netolický 3.1.2015 11:42

jak typické

typický příklad dnešní žurnalistiky, fakta 0, zato plno řádků o tom co kdo řekl a co si kdo myslí a to vše samozřejmě bez možnosti postižených se k tématu vyjádřit. A to vše doplněno o typickou levičáckou manipulaci, kdo s námi nesouhlasí je fašista, nacista a xenofob. Co někdy uvést data o kriminalitě a nezaměstnanosti muslimských imigrantů doplněné o cenu kterou každoročně společnost platí za toto kulturní obohacení.

J. Babička 3.1.2015 17:55

Re: jak typické

Co někdy uvést data o kriminalitě a nezaměstnanosti muslimských imigrantů---- Jenže to by byl rasizmus, proti kterému bojují

Tatana 3.1.2015 10:06

Politika SRN před 89 rokem

podporovala imigraci hlavně z NDR a ČSSR, protože přicházeli kvalifikovaní lidé, kteří se rychle integrovali. Vpodstatě navázali na odsunuté a uprchlíky po 2. světové. Hlavně dělnické profese pokrývali imigranti z Itálie, potom z Turecka.

Německo oficiálně přiznalo, že NDR po celou dobu rozdělení intelektuálně vysávalo.

OSVČ v německu mají důchod cca 600 - 800 EUR, což nestačí pokrýt služby v domovech důchodců a když rodina není schopna pokrýt rozdíl, jsou odváženi do Polska a Maďarska. Protože jejich rodiny na tom nejsou ekonomicky dobře, skoro je nenavštěvují. Samozřejmě že příbuzní se trápí tím, že se nedokáží o své rodiče ve stáří postarat, považují to za vlastní selhání a bojí se vlastního stáří.

Ze Saska mnoho lidí odchází do starých zemí, zůstávají po nich celé liduprázdné oblasti / Magdeburk/, kde stojí prázdná celá sídliště paneláků, která se buď zboří, nebo najdou "jiné využití".

P. Aron 3.1.2015 9:41

chce západní civilizace spáchat sebevraždu ?

Abych nemusel opakovat co už bylo vysloveno a možná lépe než bych to řekl sám tak raději odkaz :

http://neviditelnypes.lidovky.cz/big-ben-tuhle-knihu-nesmite-cist-dny-/p_zahranici.aspx?c=A130810_101429_p_zahranici_wag

Měli bychom si uvědomit, že politici respektive jejich většina až na výjimky vedou Evropu , ale i Ameriku vstříc civilizační sebevraždě. A začít to brát jako hlavní kriterium při volbách.

P. Maleček 3.1.2015 7:24

Hlas lidu - hlas boží

Zatímco tzv. nevzdělaný, ale ve své podstatě falešnými hesly multikulturalismu nezakaleným zdravým rozumem obdařený lid, či chcete-li masy či dav ve své podstatě vidí tvrdou realitu islámu coby zvráceného náboženství s jediným cílem i za cenu masového vraždění mocensky ovládnout celý svět, tak multikulturalismem (a hlavně zisky z něj) omámené společenské "elity" toto nebezpečí jako nevidí.

Že jsou za tím víc zisky (včetně těch z přerozdělování sociální pomoci, drog, kriminality, ale i islámské ropy a plynu) a moc těchto elit než humanita k údajným uprchlíkům před krutým islámem je přitom nad slunce jasné. Stejně jasné je, že se o žádné neorganizované zoufalé uprchlíky nejedná. Je to jen divadlo sloužící k exportu islámu do Evropy. Podporované i evropskými "elitami" pro něž je obří zisk z byznysu s tzv. uprchlíky víc než brzké ovládnutí Evropy islámem. Byť teď chodí do křesťanského kostela, tak ve jménu jejich zisků se z nich ve správný čas stanou oddaní vyznavači islámu.

Stejně jako ji

J. Pražák 2.1.2015 20:25

Jeden trefný citát

Evropa zahyne, ale na našem pomníku bude nápis, že jsme byli humanisté. P.N.

J. Pražák 2.1.2015 17:36

Každému politikovi povinně do rodiny jednoho imigranta,

aby lépe pochopil situaci a mohl zodpovědně hlasovat. Aby se nedělily rodiny, tak by bylo lepší,kdyby se staral o celou rodinku až do doby jejího návratu do bývalé vlasti.

V.Hricák 2.1.2015 13:07

Možná by neškodilo informaci doplnit o nějakou studii,

kolik je na demonstracích pro otevřenou společnost rodilých němců a kolik imigrantů, resp. jejich potomků. Jestli již dnes existují studie o vysokém procentu francouzů s islámskými kořeny, kdy se predikuje, že do třiceti let bude většina obyvatel Francie muslimského původu,v Německu to nebude o moc lepší. Vzhledem k současnému počtu islamistů a vývoje porodnosti. Osobně mám vážné pochybnosti o informacích z veřejnoprávních i bulvárních zdrojů. Nechápu sice proč, ale rozhodně nejdou na ruku národním zájmům jednotlivých zemí. Spíš naopak. Trochu to na mne působí dojmem rozděl a panuj. Až budou Němci bojovat se strmě rostoucí kriminalitou a hrozbám islámského terorismu, zbyde méně času i pozornosti se věnovat vládnoucí Bruselské suitě a jejich čachrům.

J. Pražák 2.1.2015 17:49

Re: Možná by neškodilo informaci doplnit o nějakou studii,

Vše je perfektně zpracováno v knize Thilo Sarazzina, česky pod názvem Německo páchá sebevraždu. Doporučuji ke čtení, pro politiky by to měla být povinná četba.

J. Poděbradský 2.1.2015 10:11

emigranti

Pomahat bliznimu svemu je v poradku, ale uz neni v poradku, kdyz si emigranti narokuji potreby na ukor hostitelu!! V zadnem pripade nedavat obcanstvi hostitelske zeme, jim ani jejim potomkum.