Diskuse k článku

Německo: Je cílem energetické změny i potlačit korporace?

Na německém energetickém trhu působí čtyři velké firmy – E. ON, RWE, EnBW a švédský Vatenfall. Podle kritiků jsou příliš spojené s jádrem a uhlím. Nedokážou se přizpůsobit novému světu obnovitelných zdrojů – v Německu zejména solárních a větrných elektráren. A mimo jiné prodělávají i proto, že se vyznačují starým myšlením.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Mach 23.10.2014 23:41

Cílem "energetické změny"

je zruinovat evropské hospodářství a evropského občana. To skutečně velmi potlačí korporace, až budeme díky zeleným a červeným tunelářům žrát trávu.

S. Cerman 24.10.2014 6:03

Vážený pane Machu až budeme opět žrát trávu

jako před 10 tis. lety tak konečně budeme zdravě žít. To Vy pravičáci při svém genetickém nastavení těžko chápete. Každé geny se však jednou vyčerpají to je ta Boží moudrost!

J. Zima 24.10.2014 14:38

Re: Vážený pane Machu až budeme opět žrát trávu

Jen poněkud opomíjíte ten prostý fakt, že lidí je dnes v Evropě asi tak tisíckrát tolik než před těmi 10000 lety, takže tráva ani jiná zdravá výživa jaksi nestačí. A mimochodem jakto, že píšete na Internet. Měl byste jít příkladem a žít zdravě na stejné úrovni jako před těmi 10000 lety.

Někdy se divím jak je možné, že takoví magoři jako Vy vůbec existují.

P. Mach 24.10.2014 20:26

Problém bude v tom, že vy levičáci

máte nulovou znalost čehokoli a historie zvlášť. Před desetitisíci lety, v dobách paleolitu, člověk trávu nežral ale živil se lovem. Na druhou stranu, nepochybuju, že vaše geny se vyčerpaly už dávno.