Diskuse k článku

Nejdůležitější úkol dnešních dní: Nenechat se spoutat obavami

Není dobře, trvá-li stát na dodržování něčeho, co je absurdní, a ještě horší, pokud lidé „absurditu“ ze strachu či z nemístné úcty ke státní autoritě bez reptání akceptují.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Vir 25.4.2020 11:44

Ono se nejedná jen o to, že lidé na Covid umírají. Jde o to, že po něm zůstávají dlouhodobé až doživotní následky v podobě poškozených plic nebo srdce. Navíc nikdo neví jestli se opět nevrátí a jak dlouho bude fungovat imunita.

Zcela jednoduše řečeno, až budu vědět jistě, že mě to nezabije, nezanechá následky a že tím nenakazím nebo dokonce nezabiji své blízké, pak budu možná uvažovat o tom, že bych přestal nosit roušku a třeba začal opět žít jako předtím. A vzhledem k tomu, že tuto jistotu nemám a ještě nějakou dobu mít nebudu, pak se zcela dobrovolně a odhodlaně uzavírám do domácího vězení...a vydržím v něm dlouho.

Nakoupil jsem 100 kg rýže, nejméně 70 balení těstovin, 200kg mouky, 50 litrů mléka, 200 kg masa, 50 kg cukru a nejméně 250 různých konzerv. Vejce mám od souseda. Na zahradě jsem obdělal každý kousek záhonu, zasel jsem zeleninu a zasadil 100 kg brambor. Pořádně jsem se postaral o ovocné stromy prořezal je, ošetřil postřikem a dokonce jednu noc pod nimi topil aby nezmrzly květy.