Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 2
  • Poslední: 25.2.2018 10:12
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
To je sčítání jablek a hrušek

Je zapotřebí samostatně vyčíslit kolik z toho jsou RODINY S DĚTMI PRACUJÍCÍCH RODIČŮ. Pak by to dávalo praktický smysl, protože by se jednalo o klíčový argument v daňové politice státu vůči rodinám s dětmi (slideplayer.cz/slide/2628016/). Zdůvodnění: daňová politika státu je od 1. 1. 1993 vůči pracujícím rodičům vychovávajícím děti nepřátelská (jen v r. 2018 přijdou pracující rodiče z důvodu nadměrného zdanění o 45 miliard korun) a v důsledku toho se letos nenarodí 30 000 dětí. Cituji M. Hiršla: Změny ... ukazují trend vývoje skutečných hmotných životních podmínek ve kterých rodiny s dětmi žijí, a který výrazně ovlivňuje rozhodování mladých lidí o tom, zda vůbec mít děti a kolik. ... Bylo to způsobeno vyšším růstem míry zdanění pracovních příjmů rodičů v porovnání s bezdětnými ... (Demografie, 2004, 46: 166 až 176) . Druhým problémem, zmíněným v článku, je placení alimentů a boj o zálohované výživné. Problém je snadno řešitelný důchodovou reformou, která napraví zlou účetní metodiku výpočtu výše

Je zapotřebí samostatně vyčíTo je sčítání jablek a hrušek II

Druhým problémem, zmíněným v článku, je placení alimentů a boj o zálohované výživné. Problém je snadno řešitelný důchodovou reformou, která napraví zlou účetní metodiku výpočtu výše starobních důchodů praktikovanou bez ohledu na skutečný způsob jejich financování (slideplayer.cz/slide/13563954/). Pak si každý neplatič rozmyslí své jednání, protože by přišel o velkou část starobního důchodu. Je nejvyšší čas, protože jen v letošním roce stát vydá o 43,44 miliard korun více jen z toho důvodu aby zakryl, že bezdětným důchodcům nemá kdo přispívat z odvodu sociálního "pojištění" na jejich starobní důchody.