Naučte se vyslovovat i toto jméno: Theodor Gebre Selassie

Samozvaní ochránci českého národa našli další „spravedlivý“ důvod k rozhořčení. 

Neuvěřitelné! Pražské centrum, pondělí 4. června 2012. foto: © ČESKÁ POZICEČeská pozice

Neuvěřitelné! Pražské centrum, pondělí 4. června 2012.

Ach, ti srandovně pokrytečtí ochránci čistoty českého národa! Jistojistě kdysi řvali, když nemohli do světa, a svět nemohl k nám. Bolševik padnul, a teď zase řvou, že se k nám svět zase valí až moc. Asi jim nezbude, než zase zalézt zpátky pod balvany, nebo kam. Kdekoho přitom nazývají přičmoudlíkem, a přitom se sami usilovně snaží přičmoudit svá těla, barvou často připomínající spařená selátka. Trapná situace, asociující hlášku Jindřicha Plachty: „Já neříkám tak, ani tak. Kdo se ve mně vyzná.“

A teď mají ti samozvaní ochránci českého národa další „spravedlivý“ důvod k rozhořčení: za ten náš „echtovně český“ fotbalový tým nastoupí jakási osoba tmavé pleti, se zjevně nečeským jménem Theodor Gebre Selassie. Takže se po Praze objevily rádoby důvtipné a objevné plakátky, jimiž se anonymní sralbotkové snaží onomu fotbalistovi vysvětlit, že „dres z něj Čecha neudělá“.

Redakce ČESKÉ POZICE, geneticky a nábožensky zmixovaná až pánbůh brání, prohlašuje, že zaujímá typicky českou pozici, poučenou starodávným pravidlem všech civilizovaných národů chovat se dobře k hostům. Neboť nezapomínáme, že i mnozí z nás někdy ve své minulosti byli hosty, takže to dobré chování dovedeme ocenit. A nejde jen o hosty, jde o zásadní úctu a respekt k jakékoliv lidské bytosti.

A protože netrpíme žádným mindrákem, který bychom museli léčit na úkor někoho druhého, zajímá nás v této souvislosti pouze to, zda Theodor Gebre Selassie hraje fotbal dobře a podle pravidel. A jaká je jeho kopací technika. To pro případ, kdy by Theodor Gebre Selassie nějakého vylepovače takových plakátů nachytal a byl zchystán ztrestat ho pěkným bodlem přímo v řiť. ČESKÁ POZICE má v tom případě prosbu, aby chvilku posečkal, neboť bychom chtěli být při tom!