Diskuse k článku

Na Ukrajině za Putina bojují i němečtí občané

Z Německa odcházejí mladí lidé do Sýrie a Iráku, ale také, což se ví méně, na východní Ukrajinu. V protikyjevských jednotkách působí asi sto takzvaných ruských Němců. Konflikt na Ukrajině jim prý nabízí možnost překonat vnitřní prázdnotu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Tatana 28.5.2015 11:10

Německo - země zaslíbená

Nejdříve se všichni imigranti snaží do Německa dostat, potom zjistí, že jejich vzdělání a jazykové vybavení na normální zařazení do společnosti nestačí a z harz4 se žít nedá. Nezbývá, než se chopit znraně a své "místo na Slunci" si vybojovat.

Po tomto rozhodnutí jsou 2 možnosti, buďto vstoupit do zločineckých struktur v Německu, nebo bojovat v zahraničí. V každém případě kdo jednou vzal do ruky zbraň a tím si vydělal na obživu, již nikdy za minimální mzdu pracovat nebude.

V. Novák 26.5.2015 12:44

Proč "na straně Putina"?

Není to především strana obyvatel DLR a LLR, kteří mají po krk Kyjeva a jím oktrojovaných oligarchů?

J. Kucirek 25.5.2015 8:30

Nezapomenme

ze konflikt na Ukrajine je soucasti urcite strategie, naplanovany a rizeny z mist o kterych my tady dole nemame zadny Ahnung. Nase vlada, vladicka poskakuje jenom podle toho co je zadano a jde v trendu.. Hezky den.

J. Švejk 24.5.2015 17:12

Na straně Putina bojují

slušní lidé. :)

D. Nowodny 24.5.2015 11:48

Ruští Němci

Porád stejné: Fanatismus- vymívání mozků. Nacizmus či komunismus jdou rukou v ruce ! Jedna mezi oči je to jediné co si tito dobrovolní vrazi zaslouží.

Normální by bylo, kdyby tito Ruští Němci se navrátili do své matičky k Putinovi, aby došli k plnému naplnění svých snů a cítili se opět "doma" !

D. Nowodny 24.5.2015 11:51

Re: Ruští Němci

.....vymývání......

V. Novák 25.5.2015 13:25

Oni se vás ti Ruští Němci asi nebudou ptát...

...