Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 25.1.2015 12:51
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Tak pokud prodejem vydělal

"stovky milionů", tak jsou jistě už zdaněny a je to v pořádku. Pokud ne, ať se zajímá Finanční úřad.

Lid noviny = To je úpadek, to je úpadek

když musí psát takový prdolog Koutník o věcech o kterých nemá ani špetku ponětí. Už byla trapnost s tím blábolem o předražené vile, kdy není schopen od sebe rozpoznat znalecký posudek a investiční odhad a klidně to dá dohromady. Kdyby aspoň měl minimální znalost ze statistiky, tak by jasně viděl, že ten odhad se vymyká ze souboru a je chybný.

Cena vily je nízká

Mynář koupil vilu tak levně, a od tak podivných předchozích vlastníků, že je podezřelý, i kdyby si na odpadech pár milionů vydělal.

Kupni cena

Kupni cena RCP Recycling neni samozrejme zadnym obchodnim tajemstvim a da se urcite najit v ucetni zaverce kupujici spolecnosti - takze ruce na prsa a vyrazit na obchodni rejstrik...

Tak zrovna tady

nic nezákonného nevidím. A o panu Mináři tehdy nebylo v našem tisku ani vidu ani slechu.

Obecně však soudím, zejména s přihlédnutím k metodám jeho komunikace, že je osobou naprosto nevhodnou pro tento úřad. Ovšem manažerem dobrým asi je. Presidentskou kampaň vedl perfektně. Pokud se ovšem k něčemu nevyjadřoval...