Diskuse k článku

Množství listovních zásilek klesá. I kvůli elektronické komunikaci

Česká pošta oznámila od února zdražení. Nové ceny se budou týkat doručení dopisů a pohledů do následujícího dne. Důvodem je každoroční desetiprocentní pokles objemu listovních zásilek. Ve „vánoční komunikaci“ dnes dominují zdravice a přáníčka elektronická. Vedou esemesky s veršíčkem a novoročenky s rodinnou fotkou zasílané e-mailem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Čech 31.12.2019 17:06

Chytrý manažer ve službách státu? Už jste o někom takovém slyšel?. U nás byl asi posledním takovým Karel Kramář. Bylo a je jich mezi námi hodně, ovšem nikoliv ve službách státu. V socialistickém strátu, opepřeném nmoha prvky anarchie.Takový stát nemůže efektivně fungovat a jeho státní podniky rovněž ne.

R. Mráz 31.12.2019 9:46

Zdražením ničeho nedocilíte, už teď jste drazí, bože. To opravdu nejste schopni najít opravdu zkušeného, chytrého manažera?? Dovedete poštu do krachu, nezmaři hloupí.

P. Čech 30.12.2019 8:01

Česká pošta - státní podnik nedokáže fungovat bez dotací a zdražování služeb. Její řízení pomocí státního orgánu je neefektivní. Jde v zásadě o to, že čím více bude zražovat, tím méně lidí bude její služby používat. Zejména proto, že mají v podstatě zdarma adekvátní náhradu.