M. Pantlíková 16.5.2021 11:00

Omluva za špatné kliknutí (nahlášení příspěvku). Máte pravdu, pane Čechu. R^

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Sobotka 16.5.2021 15:14

Již nevystačíme s dělením moci na soudní, výkonnou a zákonodárnou. V demokracii jsou totiž volby a o jejich výsledku s velkou převahou rozhodují média. A tak tady máme moc mediální, o kterou probíhá zuřivá rvačka. Hlavním médiem je TV a veřejnoprávní ČT by měla být vyvážená, ale rozhodně není. Uvedená kriteria pro hodnocení vyváženosti jsou nedostatečná, četnost a a kvalita vystupujících osob rozhodně vyvážené nejsou. Vítězné hnutí ANO nenašlo odvahu odejmout ČT z rukou předchozího vládce, současné opozice, a tak je ze strany veřejnoprávní ČT vystaveno mediální dehonestaci a štvanici. Což vyvolává nestabilitu a částečnou nefunkčnost vlády. A taková maličkost - pokud se v četnosti příspěvků pro jednotlivé subjekty započítávají i příspěvky negativní (např. Čapí hnízdo, započteno jako příspěvek pro ANO), máme tady hodnocení postavené na hlavu a zcela irrelevantní.

L. Kašparová 16.5.2021 14:12

V autě poslouchám Plus. Většinou v pozdním odpoledni o víkendových dnech. Takové Názory a argumenty, to máte naprosto jednostrannou propagandu. Nepaamtuji se, že by slovo dostal někdo, kdo má opačný názor než pánové Kundra nebo Tabery. A s ostatními přilehlými pořady je to v zásadě totéž.

V. Sobotka 10.5.2021 23:08

Nechápu, proč jsou média v rukou opozice, která vládla předtím. U nás je to přece tak, že vítěz voleb všude dosadí své lidi. Ale Babiš to neudělal. Proč? Pak nezávislá média hovoří stejně, jako naše destruktivní opozice a demokracie pláče. Např. očkování probíhá skvěle, kapacita očkovacích center je dostatečná, vakcín je dost a okamžitě je očkován každý zájemce libovolného věku. Ale co opozice a média? Lžou, že Babiš a vláda očkování nezvládli a zvorali. Tohle přece musí skončit a osoby s kompetencí nutno volat k odpovědnosti, odvolat a vyměnit!

J. Koutský 11.5.2021 9:39

Demokracie nepláče. Pláčete jenom Vy,že není vše podle Vašich představ!!:-P

V. Sobotka 11.5.2021 14:04

To jste se trefil, mé představy o demokracii jsou zřetelně jiné, než Vaše. Např. já nemám rád, když někdo lže, zejména média v rukou prolhané opozice.

J. Šturma 10.5.2021 19:25

Proboha media veřejné služby přece patří koncesionářům a ne jenom voličům stran ! [>-] Ovšem u nás patří ČT od přelomu století spacákovému osazenstvu, které si tuto televizi tak nějak zprivatizovalo !;-€

P. Čech 10.5.2021 7:57

"Média veřejné služby patří voličům všech politických stran a hnutí".

To je jen politický kec! Pravda je někde úplně jinde, jako u nás ostatně vše. Média veřejné služby patří nikoliv voličům, ale právě a jen těm politickým stranám a hnutí STAN. Rozhodně nepatří voličům ANO 2011, SPD, Trikolóry či Přísahy a jim podobným občanským hnutím.

J. Koutský 10.5.2021 8:49

Nedivte se,že představitelé SPD jsou málo ve veřnoprávní televizi. Pitomio se bojí otázek reportérů a tak tam raději nechce.. Což svědčí o jeho mentální úrovni!!;-D

P. Čech 10.5.2021 11:04

Stupidních otázek našich reportérů se nemusí nikdo bát. na ty s přehledem mohou odpovídat i absolventi základní školy. Lidé s maturitou to zvládají s přehledem. Ono není nic složitého odpovídat na otázky, které jsou opakovány mnohokrát pouze jinými slovy.

J. Koutský 11.5.2021 8:14

Proč tu pomluváte Pitomia?;-D!!

P. Čech 11.5.2021 15:17

Pitomý jste, zdá se, Vy. Okamura se jmenuje Tomio

P. Čech 10.5.2021 7:33

Otázka do pranice :

Jak mohou být "média veřejné služby"nezávislá, , když je jejich ředitel jmenován politiky? Když jsou námestci a další výše postavení zaměstnanci jmenováni tím závislým ředitelem? N e m o h o u ! Jsou nezávislá jen podle názvu, stejně jako i jiná t.zv. nezávislá sdružení, rady, strany či hnutí. Nezávislost v ČR je pouhá chiméra a vějička pro hloupé ovčany, aby tito podporovali to nejhorší, co se do naší ústavy dostalo, lépe řečeno, bylo to tam "bývalými" komunisty implementováno. Konkrétně ústavní článek 5.

J. Koutský 10.5.2021 8:47

Právě proto jsou nezávislá,že je kontroluje Parlament ČR a také jmenuje ved.pracovníky. Kdo jiný by to měl dělat ? Nějaký „Vůdce“?;-D

P. Čech 10.5.2021 11:10

V parlamentu sedí poslanci a ti jsou zástupci politických stran a hnutí. Nikoliv občanů. Ti je ani přímo nevolí. Pokud by voliči mohli zástupce občanů přímo volit, současní poslanci by tam vůbec nebyli. Poslanci jsou tedy zcela závislí na svých stranách a hnutích. Kdo jiný by to měl dělat? Občané! Tato média by měla být privatizována. Soukromí majitelé provozují veřejnou službu mnohem lépe než t.zv. nezávislá média, která jsou závislá na některých politicích.

J. Koutský 11.5.2021 8:18

Máte to nějaké pomotané. Zkuste ovlivnit Novu,Primu,Barandov atd. Ty naopak ovlivňují občany k obrazu majitelů ! Vy jste hlava,pane vachmajstr!!;-D

P. Čech 11.5.2021 15:25

Vámi jmenované televize netřeba nijak ovlivňovat. Ovlivňuje je tvorba zisku a ten je tím větší, čím větší sledovanost mají. Sledovanost je ovlivněna zae tím, jak mnoho občanů oslovují. ČT již neoslovuje téměř nikoho. Zejména proto, že hlásá názory naprosté menšiny lidí. Těch lidí, které oslovují politické strany a hnutí STAN. Skutečnost, že soukromé televize nějak ovlivňují občany k obrazu jejich majitelů že jen politický žvást, kterému podléhá jen ta méně přemýšlivá část lidí a kterou rozšiřují zase jen ty strany a jedno hnutí.

J. Koutský 12.5.2021 7:53

!!;-D!!

M. Pantlíková 16.5.2021 11:00

Omluva za špatné kliknutí (nahlášení příspěvku). Máte pravdu, pane Čechu. R^