Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 8
  • Poslední: 13.3.2017 10:08
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Důvod pro zamítnutí

"Je třeba připustit, že mezi imigranty se infiltrovali lidé s vazbami na teroristické organizace, ale velká většina z nich hledá lepší život.

.

Oba to jsou důvody pro zamítnutí azylu. Alespoň v našem azylovém zákonu je to, že hledání lepších ekonomických podmínek je důvodem pro zamítnutí. A věřím, že podobně to mají i jiné země, např. Kanada, která velmi rychle ukončila poskytování azylu českým Romům. A ti šli nejen za lepším, ale utíkali přeci před "diskriminací" :-)

Pracák v Norksu

Omlouvám se ještě nepatrná noticka: Když jsem byl před 2 lety v Norsku tak fronta před tamním "pracákem" byl zcela segregovaná. světlovlasého vysokého potomka Vikingů jsem v ní nezahlédl.

Ideologické plkání

Projev, nebo interview za který by se ani Husák ani Suslov, ani Indra nemuseli stydět. Nic neříkám, žádná data neprezentuji, ale vím že mám pravdu, neboť tak je to správné.

Historická zkušenost naší země: Žijeme několik set let s etnikem, které v podstatě sdílí tradiční křesťanskou morálku a hodnoty většinové společnosti. Nicméně po několika sta letech a vynaložených miliard jsme příliš nepokročili. Integrace milionů převážně mladých mužů (výkřik muži ženy 50:50 je fakt dobrý - ale kdo by se u imigrantů obtěžoval s čísly, když mám pravdu!?) s velice odlišnými hodnotami, s náboženskou ideologií v podstatě nepřátelskou našim tradičním hodnotám, je nemožná. "Horká léta" ve Francii, kde hoř auta, obchody, školy policejní služebny, Džungle v Calais, demonstrace v Holandsku, no go zóny v mnoha státech atd.. ukazují, jak snadné bude soužití s dnešní imigrační vlnou

Celá norská vláda je teroristická

Dokazuje to nejen podpora návozu islámských teroristů, ale i podpora instituce Barnevernet, která pro stát krade děti přistěhovalců. Což je terorismus jako prase. No a k tomu Breevikovi. Ten je bezesporu zrůda, ale vraždil pošuky, kteří pod prapory tamní vládní partaje běhali po ostrově za pokřiku smrt Izraeli, tedy chtěli smrt tamních milionům Židů. To za to, že prý utiskují chudáky palestinské muslimy. Co víc chcete o Norsku vědět?

Děkuji, krásně jsem se vyzvracel

.

Nemám na to data, ale předpokládám

Cituji : "Nemám na to data, ale předpokládám, že rodiny přistěhovalců po několika generacích nebudou mít tolik dětí a přizpůsobí se naší společnosti. I v tom spočívá integrace. Musíme znát data, než začneme „malovat čerta na zeď“.

Takže pro předpokládání příznivého vývoje data nepotřebuje, ale jedním dechem tvrdí, že kdo maluje čerta na zeď musí data znát. V celém článku manipuluje ve prospěch své ideologie a tady to na sebe hezky vyslepičila.

Re: Nemám na to data, ale předpokládám

"Musíme znát data, než začneme „malovat čerta na zeď“." Přesně tak, v okamžiku kdy budou data k dispozici, už je nejspíš nebudou mít možnost hodnotit!

super

V Norsku vítání a přijímání skvěle funguje.

Možná proto, že mají díky ropě a plynu neomezené finanční zdroje ?

Každopádně je to dobře.

Mohou přijmout všechny Muslimy. My máme problémů dost i bez muslimů.