Diskuse k článku

Lubomír Zaorálek: Mám vysoké ambice – vyhrát volby

Do sněmovních voleb vyráží staronový místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek se dvěma úkoly. Vysvětlit lidem, že demokracii je třeba hýčkat, a osvěžit kampaně strany o nadsázku. „Humor je požehnání od boha a ti, kdo dovedou udělat kampaň s humorem, jsou nejlepší,“ říká v rozhovoru.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Mikšík 1.4.2017 21:47

Kapalina.

Osmdesát procent mozku tvoří kapalina, u pana Zaorálka je to bohužel "BRZDOVÁ"!

J. Chaloupka 21.3.2017 21:18

Zaorálek chce vyhrát volby? A ví o tom Sobotka?

Ten Sobotka, který už nechce sedět ve vládě s Babišem, chce aby soc-dem byla druhá a mohl své místo vyhandlovat za vysněný Brusel. Půl mega měsíčně a stotisícový důchod potom- Ne nadarmo Jansta říká, že tu stranu ovládl špidlismus. Ano, Špidla je Sobotkovým vzorem.

R. Hledík 21.3.2017 12:32

Zřejmě

ministrovi zahraničních pletek nechybí sebevědomí, podle mne vyhrává ten, kdo ze střetu uteče a zakope se do klidného krytu. Ministr nemá pocit své nevýznamnosti a přizpůsobivosti, které mu umožní se u korýtka udržet. Rozhodně ČR úplně zapadla mezi banánová císařství, Zaorálek nic po nikom nechce a zbytek světa nás přehlíží

J. Dusitko 21.3.2017 9:12

Ony jsou někde u Zaorálků

nějaké volby...?

E. Dudková 20.3.2017 18:00

Pane ministře, že jste žertéř, to je pro mě

tedy zpráva dne! Ale bacha na prohlášení typu "... ministerstvo zahraničí heckla nejmenovaná velmoc ...", to sice bylo hodně srandovní, ale nějak tak včetně Vaší osoby. K této neblahé události jsem si poznamenala jeden z diskuzních příspěvků odkudsi na netu: "...Putin na tom pracoval hned jak zařídil zvolení D. Trumpa americkým prezidentem !!! .........Pak hned si vzpomněl na Lubku Zaorálka a řekl si - heckneme Lubana !!! ..." Uznejte, že je to fakt dobrý! Takže opatrně s těmi legračními výstupy, mohou zůstat nepochopeny. A jestli můžu radit, ohlídejte si Chovance, protože ten je tak srandovní, že by z toho celá ČSSD mohla být až mimořádně hodně smutná. Tenhle týpek s právnickým bakalářským titulem po asi tak třech měsících usilovného studia že je předmětem pozornosti tajných služeb, to je dost nebezpečný kanónenfutr. Přeji Vám hodně štěstí, pane Zaorálku.