Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 25.10.2016 14:56
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Ani slovo o bezletové zóně,

která vlastně nebyla bezletovou zónou ale letovou zónou některých zemí NATO a ovlivnila výsledek téhle první války kterou tak vyhráli radikální islamisté. Jinak ten podíl Francie je popsaný docela dobře. Tak nebudeme autorovi křivdit.

PS. Jen nemohu pochopit tu drzost Sarkozyho opět se ucházet o post prezidenta. To jsou tam smí blbci?

Po 3 a 5 letech

Oooo jak decentní!! Je to teprve 5 let a již tak dokonale překroucená historie. Ani slovo zásahu GB a Francie, posléze i Itálie. A když našim spojencům v NATO došla munice musel zasáhnout strýček Sam. V celé Libyi operovaly jednotky západních speciálních služeb a Britové ho z kanálu vytahovali. Ano, Kaddáffí byl rozhodně pěkný vejlupek, ale nevidíme, jak po zásazích zejména USA je zničený Irák, Sýrie a Libye?? Zejména Libye a Sýrie byly kvetoucí státy, kde bylo bezpečno. A demokracie?? V porovnání s našimi kámoši z Saudské Arábie to byly země, kde spokojeně žili i příslušníci jiných náboženství, vč. ateistů. Ten děs- běs co zahraniční intervence způsobily jako by se ani nekonal. Krátká paměť 5 let.

USA

Výsledek typické americké demokracie koloniálního typu!!