Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 4
  • Poslední: 24.12.2015 12:36
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Devastace.

Devastace zdravotnictví pokračuje směrem do středověku. Stejným směrem nás vede invaze vetřelců s jejich právem Šaria platným již na spoustě míst v Evropě. Tedy vzhůru dolů!!

Příběh o zubu

Schválně, co je špatně na následujícím příběhu:

Bolel mě zub. Nechtělo se mi k zubaři, protože se zubařů bojím. Tak jsem zašel za léčitelem, zaplatil mu ze svých vydělaných a zdaněných peněz a on mi předepsal placebo. A ono mi to nepomohlo. Zub bolel víc a víc. Ale můj kamarád instalatér mi řekl, že se mi na to mrkne za flašku. Tak domluveno. Zavrtal se mi v zubu a zub praskl. Tu flašku jsem mu přecejen koupil, vždyť u toho zlomil vrták. Nicméně zub byl v háji a já musel k zubaři. Takže jsem zašel k zubaři a ten udělal, co mohl, protože mu platím přes pojišťovnu z peněz co vydělám a ještě jsem si musel připlatit hotově.

Takže co je na tom příběhu špatně?

Vůbec nic. Jen jsem si sám svobodně rozhodl o tom, jakým způsobem chci řešit bolavý zub. Stálo mě to víc peněz a o ten zub jsem nakonec přišel. Ale stejně příště zkusím tu bylinkářku od vedle. Protože to bude zase moje svobodná volba a toho, že tu volbu mám, si vážím.

---

Jinak fandím prof. Benšovi, musí být mezi kolegy v opravdu težké

Re: Příběh o zubu

P.S. Příběh není založen na skutečných událostech ;-)

Dodatek

1. pro novináře: neexistuje lékařská universita, ale lékařská fakulta.

2. dobrá článek o tzv. tradiční čínské medicíně -TCM je na www.sisyfos.cz. Pak je potřeba říct, že co je zadarmo, to nepomáhá tolik, jako to za co si člověk sám platí. A vzhledem k tomu, že v ČR přetrvává socialismus ve zdravotnictví, bez jak zodpovědnosti občana- voliče- pacienta za své zdraví, bez možnosti připojištění, tak se to bude jenom horšit: Bude pokračovat personální devastace nejenom v nemocnicích, ale i ambulancích, kde budou dlouhé objednací lhůty, kde bude čim dále méně času na pacienta, který ale dále žije v iluzi, že má nárok na rychlou kvalitní, bezplatnou péči( vždyť si celý život platil zdravotní pojištění). Nic neví o limitech přerozděloven zdravotní daně-tzv. pojišťoven pro každou nemocnici, pro tzv. soukr. lékaře, který je vlastně zaměstnancem zdravotní pojišťovny na švarcsystém.