Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Čech 10.9.2020 9:14

Podle mne jakékoliv akce státu ve spojení s koronavirem jsou k ničemu. Jen naštvou mnoho rozumně uvažujících lidí, zničí nemálo podniků a firmiček, zadluží nevídaným způsobem stát a v podstatě ničeho rozumného nedosáhnou. Názory na věc samu, a to i mezi lékaři, jsou různé a protichůdné. Mluvím-li o situaci v České republice, je důležité jen jedno. Koronavirová nákaza není zásadně horší než každoročně se opakující chřipkové epidemie. V souvislosti s nimi umírá mnohem více lidí. To je důležité. A také to, že při běžných chřipkových epidemiích nenastávají hysterické reakce ze strany státu. Prostě jsou jen a pouze zakázány návštěvy v nemocnicích, což je rozumné. Nic jiného rozumným není. Jediné, co je třeba, je výchova lidí k zodpovědnosti k sobě samým. Jak jednoduché! Chci-li jet do tropických zemí, tak se prostě očkuji proti tamním chorobám. Není-li očkovací látka, tak tam prostě nejedu! Jestli tam jedu přesto, je to mé svobodné rozhodnutí a jestli posléze zemřu na nějakou tropickou chor

P. Čech 10.9.2020 9:15

chorobu, je to jen moje věc a státu do toho nic není. Žádných státních reakcí netřeba!

Z. Zavadil 21.9.2020 9:03

OSVČ i firmy v minulosti rádi prohlašovaly, že stát k ničemu nepotřebují.

Najednou natahuje ruky každý a nejsou to jen pochybní umělci, herci, zpěváci, muzikanti a různé zprostředkovatelské agentury, ale už i dopravci pro které byly v poslední době letní zájezdy velkým oříškem z důvodu nedostatku řidičů.

Teď jim tento nedostatek bude kompenzován obdobně, jako hoteliérům, restauratérům .......

Ještě bych rád připomněl, že dotace, které rozděluje firmám MPSV je na čase okamžitě zrušit, protože se jedná zpravidla jen o státem organizované zneužívání finančních prostředků.

:-P:-P:-P