Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 3
  • Poslední: 28.3.2018 10:58
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
je to ještě složitější

“Of course we will fight the Turkish army if they come to Sinjar, just like the YPG fought them in Afrin,” said the commander of Iraq's People’s Protection Units (YPG), Said Hassan. Unlike its Kurdish Syrian counterpart, the YPG in Iraq is an almost exclusively Yazidi force.

http://www.middleeasteye.net/news/sinjars-yazidi-forces-gear-threatened-turkish-invasion-1438429563

Dobrý článek. Z dálky se to dobře říká. Uznávám právo Kurdů na samostatný stát, jenže to jim moc nepomůže, protože žádný stát bez přístupu k moři nemůže existovat obklopen nepřáteli. To je i náš případ. Navíc autor na rozdíl od jiných ukazuje i to, že Kurdové se angažoval i tam kde nikdy nežili a autonomie v rámci Sýrie jim v době oslabení Asada byla málo.

Turecko je hrozba

Turecko je hrozba. Bohužel. O Erdoganovi budeme ještě slyšet. Dřív nebo později zaútočí na řecké ostrovy a pak začne teprve sranda.

http://www.epshark.cz/clanek/448/turecko-hrozi-invazi-do-recka