Kinstellar hlásí změny v týmu

Advokátní kancelář Kinstellar povýšila dva advokáty a přijala nového advokátního koncipienta

Advokátní kancelář Kinstellar, působící v České republice a v dalších zemích střední a východní Evropy, změnila tým ve své pražské pobočce. Dva advokáty jmenovala do nových pozic a k tomu navíc rozšířila své řady o nového koncipienta.

Do pozice counsel byl jmenován advokát Martin Němeček, který se zaměřuje hlavně na nemovitostní právo. V advokátní kanceláři Kinstellar působí od roku 2007, tedy od doby, kdy v Praze ještě existovala její mezinárodní předchůdkyně Linklaters. Předtím Němeček pracoval v mezinárodní právní firmě Salans. Nová pozice v rámci Kinstellar pro něho znamená povýšení mezi vedení firmy. I nadále se má věnovat významným projektům. V minulosti Němeček spolupracoval například s Anglo Irish Bank, Teskem nebo UniCredit Bank.

Tomáš Čihula zaujal pozici Managing Associate. Jako advokát se specializuje na soutěžní právo a právo Evropské unie. Před příchodem do Kinstellar pracoval v Bruselu, jednak v rámci Evropské komise, ale také v místní advokátní kanceláři Van Bael & Bellis. Mezi jeho dřívější klienty patřily například s PPF, RPG nebo s E.ON.

Advokátním koncipientem se stal Marek Disman, absolvent pražské právnické fakulty, který má za sebou studijní stáž na Universität Salzburg. V minulosti pracoval v advokátních kancelářích Hogan Lovells a Allen & Overy.