Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 19.11.2015 16:20
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Chyba v nadpisu - správně:

"Když Západ začal před pár léty známý požár."....tak to zaplatily životy lidé v zemích, kde sice vládli jejich "diktátoři" , ale byli v celku spokojení. Ten požár, ať to byl Irák, Afganistán, Libye a nyní Syrie jim spálil domy, vše co měli, tak co jim zbylo, než se dát na pochod a chtít splatit dluh za své domovy. Tak se nedivme a předhoďme jim ty naše "dobrodince".

Spencerová – co to je?

Již léta občas sledují plodnou "Terezu Spencerovou", Bylo by uřitečné znát, kdo všechno píše pod jménem této alternativisticky vyhlížející hříčky přirody.

Spencerová - co to je?

Občas nakouknu na již léta plodnou "Terezu Spencerovou". Bylo by užitečné znát, kdo všechno píše pod hlavičkou této alternativisticky vyhlížející hříčky přírody.

jo

ten clanek sem cetl taky na tech literarkach v podstate mi dal odpovedi na vsechny otazky...

vcetne toho kdo odnch kupuje dumpingovou ropu a komu se to hodi...

Kdo financuje Islámský stát?

Myslím, že klíčové otázky zní poněkud jinak. Příkladně, kdo financuje ISIL? Kde berou ne jen zbraně, ale hlavně, kdo jim dodává munici? Potraviny? Kdo je zásobuje. A hlavně, kde se vzali?

.

Odpovědi na některé otázky jsou zde:

.

http://literarky.cz/blogy/tereza-spencerova/21010-kdo-financuje-islamsky-stat