Diskuse k článku

Kdo nese vinu za současné násilí a rabování v amerických městech?

Smrt Afroameričana George Floyda, jemuž policista Derek Chauvin klečel více než osm minut na krku, rozpoutala v USA násilnosti. V Evropě vyvolaly také povzdech, „to se může stát jen v Americe“. Násilí však bylo v dějinách USA, Evropy i celého světa.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Ráž 15.6.2020 17:16

Včera jsem byl dokonale znechucen tím, že na profesionálním golfovém turnaji v Texasu za účasti světové golfové "smetánky" , museli,opravdu museli (osvětlím proč museli později) všichni ti dolaroví milionáři na hřišti přerušit hru a vzdát úctu minutou ticha tomu kriminálníkovi z Mineapolis.

Proč museli dělat ze sebe blbce? Protože jejich sponzoři (firmy vyrábějící boty, trička, rukavice nebo hole a míče, kdyby neuposlechli, okamžitě by se od nich odvrátili. Ten tlak, kterým liberálové manipulují z veřejným míněním v USA, nutí velké výrobce, aby se jim podřídili, protože levičáci jsou schopni vyvolat celostátní bojkot firmy, která by se jim nepodřídila a tak ji dostat "na buben". Tak takové je to v Americe a začíná to být obdobné i v Evropě. Levice začíná v USA přebírat vládu a je jedno, jak dopadnou volby, protože když nebude po jejich, tak budou vyvolávat pouliční protesty s podporou universitních elitářů, medií, levicových TV jako je např CNN a politiků z Demokratické strany.

Dnes le