Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Prosek 21.6.2020 17:44

Po nejake dobe obyvatelstvo Ghet zjisti ze welfare penize nejsou dorucovany, food bak je prazdna a zacnou narky nad nekompetenci statnich uradu. novinarti pisalkove, a Bedna zacne chrlit zpravy o neschopnosti prezidenta situaci resit, presne nacasovano pred podzimnim volebnim obdobi. Kandidat Biden pripominajici zjeveni "svateho ducha" bude veleben a soucastny obyvatel Bileho Domu bude zatracovan vic nez doposud. Da se ric ze skupina dobrodeju zijicich z penez dannovych poplatniku zahaji tiskovou palbu nebyvalych rozmeru. Otazka je zdali v populaci 320 milionu + obyvatel doslo ke strachu z vyprovokovanych "nepokoju" par set tisic rvounu nebo ne. Aneb jak dostat Trumpa ven za pomoci chatry? Tot otazka.

J. Ráž 15.6.2020 17:16

Včera jsem byl dokonale znechucen tím, že na profesionálním golfovém turnaji v Texasu za účasti světové golfové "smetánky" , museli,opravdu museli (osvětlím proč museli později) všichni ti dolaroví milionáři na hřišti přerušit hru a vzdát úctu minutou ticha tomu kriminálníkovi z Mineapolis.

Proč museli dělat ze sebe blbce? Protože jejich sponzoři (firmy vyrábějící boty, trička, rukavice nebo hole a míče, kdyby neuposlechli, okamžitě by se od nich odvrátili. Ten tlak, kterým liberálové manipulují z veřejným míněním v USA, nutí velké výrobce, aby se jim podřídili, protože levičáci jsou schopni vyvolat celostátní bojkot firmy, která by se jim nepodřídila a tak ji dostat "na buben". Tak takové je to v Americe a začíná to být obdobné i v Evropě. Levice začíná v USA přebírat vládu a je jedno, jak dopadnou volby, protože když nebude po jejich, tak budou vyvolávat pouliční protesty s podporou universitních elitářů, medií, levicových TV jako je např CNN a politiků z Demokratické strany.

Dnes le

P. Pruner 15.6.2020 15:18

Pěkná diskuse, pěkný článek pana Jocha. Jako seriozní pisatel nechce spekulovat, ale určitě se nevyhneme zamyšlení nad politickým pozadím nepokojů v USA s cílem zabránit nevolebními metodami opětovnému zvolení pana Trumpa. Organizátoři v pozadí k tomu zneužívají krajní levici a část Afroameričanů, obě menšinové skupiny mají blízko k porušování zákonů a nechají se strhnout k násilnostem. Nebudu spekulovat, jen přeji panu Trumpovi dokonalou ochranku.

P. Selinger 15.6.2020 14:26

Prolém USA je, že jejich policie je vastně městská policie. Její šéf je závislý na místních volbách, domnívám se, že státní policie každého státu , řízená nezávislými úředníky, by se s problémem vandalství a kriminalitou vyrovnala lépe....

V. Veteška 15.6.2020 13:30

Něžný obr dojal Ameriku. George Floyd nijak nevyčníval, přesto se stal symbolem změn.

Dodávám:

To nevyčnívání se dá lehce popsat.

1998 - 10 měsíců za něžně ozbrojenou loupež

2002 - 8 měsíců za něžné drogy

2004 - 10 měsíců za něžné drogy

2005 - 10 měsíců za něžné drogy

2007 - 5 let za něžné ozbrojené napadení těhotné ženy

Ale ne, abyste z toho hned usuzovali, že to byl kriminálník! Měl prostě jen alternativní přístup k zákonům...

S. Zapletal 15.6.2020 11:02

Není možno nepřipomenout podíl nízké vzdělanosti chudých, zejména černošských obyvatel, prošlých státními základními školami, do nichž nechodí děti navštěvující soukromé školy. Tyto státní školy jsou opravdu dokonale liberální, nekázeň tam uplatňovaná je pro naše podmínky nepředstavitelná. Tedy už od dětství si děti uvykají na fakt, že ty, co navštěvují soukromé školy jsou na tom líp. Tím vzniká rozdělení, které po jakékoli iniciaci vybuchuje a vleče se celým životem.

J. Kucirek 15.6.2020 10:59

Me zarazi jedna vec. Posledni dobou se pravidelne vali ruzne kampane napric celym svetem. Vsechny zdelovaci prostredky jsou tim zachvaceny jako s podzimni chripkou. Rychle si vzpominam na Gretu, Me Too a nyni rasizmus. Jako kdyby to bylo necim nekym rizeno. Zajimave na tom je, ze zalezitosti kolem neustale se zvysujicich vydaju na obranu, zbrojeni, nebo ze zastarale Tornado musi nahradit americka F16 ktera je certifikovana jako nosic atomove bomby, to nikoho nezajima, proti temto zasadnim vecem se nevede zadny spor, ulice prazdne, proste nic. Jak to?

L. Písařík 21.6.2020 14:57

Račte prosím jít se svou agitací třeba do Ruska a přesvědčít je, aby nestavěli rakety, které chtějí namířit, kam se jim zlíbí. Pokud se vám to podaří, nebude třeba stavět protizbraně na ničení jejich základen a budete kandidátem č. 1 na Nobelovku za mír.

J. Kucirek 21.6.2020 15:03

Pro lepsi pochopeni situace doporucuji zhlednout tuto TV dokumentaci. https://www.zdf.de/dokumentation/zdfinfo-doku/inside-nato-eine-amerikanische-erfindung-102.html

L. Písařík 21.6.2020 16:13

Sorry, nejsem němec a tak mi to pochopitelně nechodí. Faktem je,

že NATO, ač nejmocnější vojenské uskupení, nikoho nenapadlo, ba ani se nenapadalo uvnitř a pouze jeho existence uchránila Evropu. A pamatuji PŠM, jak naše tanky během 4 dnů budou stát na břehu Rýna. Že vyhodnocovači cvičně počítali, jak dlouho bude použitené civilní obyvatelstvo po atomovém útoku v zonách A až B k plnění vojenských cílů. I to, že důležité vojenské fabriky se budovaly převážně na Slovensku, protože Čechy a Morava se měly stát válečným předpolím - kohopak asi?

Buďme rádi, že tu dobu máme za sebou. A že Rusko nebude schopno uskutečňovat agresivní vojenské cíle - aspoň po nějakou dobu.

L. Kašparová 22.6.2020 13:54

Aha, bombardování Jugoslávie nebylo akcí NATO, ale zlého Putina... který ale v té době ještě nebyl ruským prezidentem, ale určitě to udělal nějak podloudně. Mohli to vlastně být i Číňani.

V. Simonik 30.6.2020 21:54

Dobrý materiál. Díky

P. Čech 14.6.2020 20:11

" Lidská přirozenost je všude stejná a neměnná"

To je sice pravda nicméně násilí, zejména to davové lidem přirozené není. Jde o to, že násilí propuká tam, kde je to násilníkům dovoleno. Tam, kde násilnosti jsou vydávány za jedno z lidských práv. Společnost, která toto akceptuje se nemůže nijak divit, že násilí obecně roste. Každý totiž dělá jen to, co je mu dovoleno..l v současné době se jeví násilí na demonstracích jako něco běžného a represivní orgány státu jsou právě těmi násilníky napadány. To je ovšem špatně. Státy mají vůči davovým násilníkům zasahovat s nejvyšší možnou razancí, nevyjímaje ostrou střelbu v případech, kde je ohrožen život a nebo zdraví lidí. Je nutno si konečně přiznat, že domluvy a pokuty zde nic neřeší. Na násilí je nutno odpovědět také násilím. Žádné násilí totiž nesmí být lidským právem.