Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kucirek 7.6.2021 18:06

Samozřejme zemědělec, byl to překlad z němčiny a tak se tam vloudil farmář.

L. Kašparová 7.6.2021 11:46

Rasputin nebyl synem farmáře. V Rusku farmáři nebyli a dodnes nejsou, žijí tam zemědělci. Farmáři jsou jen v anglosaských zemích a u nás, leč u nás se objevili až před třiceti lety, kdy se původní rolníci (včetně družstevníků) ve farmáře zázračně proměnili téměř přes noc.

J. Vágner 2.6.2021 8:42

Je to jasné. Abychom uhájili žádanou orientaci naší vlasti na země odkud nám úkolují tajné služby tak, aby u nás s pomocí rakouských přisluhovačů neřádili Čuk a Gek, budeme muset obnovit dobrou 40 letou praxi neprodyšné hranice. A pozorně je třeba sledovat nejen rakouské, ale i jejich německé přisluhovače.

J. Kucirek 1.6.2021 17:03

Následuje jeho zavražděni příslušniky carské rodiny, kteří maji úzké vztahy se třemi britskými občany. Tyto tři britové končí svúj pobyt v hotelu kde přebýval i Rasputin a opoušti následujici den Rusko. Nedávný výzkum vrhá nové světlo na jeho život a smrt. Britanii velmi záleželo aby Německo bylo zaměstnáno konfliktem s Ruskem a vojenské sily byly tak upoutány na východě. Britská špionž před 106 lety. Jak pracuje MI6 asi dnes?

https://www.arte.tv/de/videos/060142-000-A/rasputin-mord-am-zarenhof/

J. Kucirek 1.6.2021 17:00

V prosincové noci v roce 1916 zazněly tři střely v Yusupovském paláci v Petrohradě. Zabití, mocné a dodnes kontroverzní postavy carské říše: Grigorije Rasputina. Zatímco někteří si ho ctí jako svatého, jiní ho považují za mazaného libertina. Tento rozpor zaujal výzkum od noci vraždy před sto lety. Grigorij Rasputin je syn sibiřského farmáře, který se díky charismatu a umění uzdravování dostal až na dvúr carů. Pouze jemu se podaří zastavit krvácení korunního prince Alexeje, který trpí hemofilií. Tímto způsobem proniká do nejvnitřnějších mocenských kruhů, stává se důvěrnicem carevny a mužem, který dokonce carovi radí, aniž by byl požádán. Varuje před vypuknutím Velké války, jejíž výsledek bude znamenat konec carské vlády konec Ruska. Taková kariéra se neobejde bez nepřátel. Je jasné, že carská rodina a mystický putující mnich si byli mimořádně blízcí. Rasputin přímo varuje cara, aby nevstupoval do války s Německem. Car na jeho dopis nereaguje. Následuje jeho zavražděni příslušniky carské

R. Vacek 1.6.2021 14:49

Už se ví, proč si Skripalovi v den otravy vypnuli na obou mobilech sledování pomocí GPS? Nebo si to nechávají pro sebe stejně jako majitel muničáku svá tajemství?:-)

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/sergej-skripal-otrava-gps-navigace-tajna-schuzka.A180326_095606_zahranicni_PAS