Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Jak diskutovat?

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstraňovat. Jejich délka může být maximálně 2000 znaků, delší budou zkráceny. Nepřijatelné jsou zejména urážky, vulgarismy, rasismus a neplacená reklama.


  • Příspěvků: 1
  • Poslední: 20.1.2017 6:22
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
Ani jsem to nedočetl

Aniž bych jakkoliv hájil tu co "dřela jako kůň", je již několikaletá tahačka o to zda "neformálně" pověřila kohosi čímsi směšná ve světě kdy:

a) "Neformální" požadavek na nezákonné jednání je ve veřejné správě SAMOZŘEJMÝ, počínaje, abych nechodil daleko,třeba zastupiteli a městským úřadem Prahy 7 kde bydlím, včetně starosty a místostarosty.

b) pan Koutník by se mohl od kabelek paní Nečasové přesunout v třeba k (jen v Praze 3/4 mld Kč ) projektu SMART CITIES v režii ANO, jištěného v Praze Krndou, v ostatních městech starosty a zastupiteli za ANO a za nimi ve stínu již zformovanými partami které peníze roztočí.

c) Kdyby se mu do Smart Cities nechtělo, může pan Koutník se věnovat třeba faktu, že v Praze se ANO podařilo koncem roku vytrhnout územní plánování z gesce Zelených pod ANO, včetně většího vlivu developerů na zíkladní rozhodování o charakteru města. Jdeme do Evropy, i v tomto případě nikoliv třeba do Beneluxu, ale na Balkán či k Porošenkovi, také Evropa, že .