Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Svoboda 4.7.2020 7:01

Tak to snad ani nebylo nutné, pane Matocho. Některé věty ve svém textu jako byste odezíral ze rtů svého chlebodárce. Jen namísto „kampaň“ se vám víc líbí „hysterie“.

Po měsíci je zřejmé, že slečnu Lipovskou si v Radě hlídá soudružka Bobošíková. A komu se zodpovídáte vy? Lékovi? Kamarádovi Babiše, obdivovateli Orbána a svému nadřízenému? Tahle kouzelná kombinace je tím, co vás ve skutečnosti do Rady nominovalo, i když si ve své skromnosti namlouváte, že to byly vaše zkušenosti a schopnosti (opravdu jste schopen naznačovat, že ostatní kandidáti na tom po odborné stránce byli hůř?). Jako tak zkušenému novináři vám jistě nebude dělat problém najít, kde jinde je fakticky zaměstnanec předsedy vlády členem správní rady veřejnoprávního media. Ano, v Maďarsku by to možné bylo. Tam je loajalita vůdci předpokladem nutným a nejspíš i postačujícím.

Ani o volbě té vaší trojky nejste schopen (asi ani sám sobě) napsat pravdu. Ještě v březnu jste byli nepřijatelní, koncem května pohodlně zvoleni, při

J. Svoboda 4.7.2020 7:03

Pokračování:

přičemž Faltýnek se už více než týden před volbou nijak netajil tím, co dohodl a jak volba dopadne. Takže nejspíš nějaký politický kšeftík, že? A jak mají asi jeho osnovatelé zajištěno, že jejich očekávání budou splněna? A jsme zpátky u otázky, koho vlastně v Radě zastupujete. Šachisti to nebudou.

M. Sedláček 4.7.2020 8:59

Co Faltýnek dohodl netuším, asi jste kámoši, ale jedno vím jistě - dříve se rozhodně před touto volbou žádné politické dohody neuzavíraly a Fialová Milka se tedy nemusela děsit.;-D8-o Kristova noho...

A. Z 4.7.2020 10:26

Ano, je to politikaření, volba do jakýchkoliv rad byla, je a bude politikaření. Ale, pokud jsou informace zde napsané pravdivé, je situace neudržitelná a děsivá a pan ředitel Dvořák je neuvěřitelně drzý. Takový člověk nemá co pohledávat v čele média veřejné služby!

M. Sedláček 4.7.2020 8:56

No, pokud byste nebyl mentálně nedostatečný, tak by vám došlo, že nestačí být nominován, ale dotyčný musí být i zvolen, že. Ty vaše žvásty jsou skutečně k smíchu (nebo k pláči?). Co takhle se vyjádřit k popsaným faktům? Matocha snad lže? Pak to jistě můžete dokázat.

J. Svoboda 4.7.2020 13:19

Už jste se zklidnil? Nominaci, o které tu poučujete, popsal pan Matocha dostatečně, já psal o nominaci do Faltýnova seznamu. Kdo v něm byl, byl zvolen. Z otevřených zdrojů si lze ověřit, že už více než týden před volbou se tím Faltýnek nijak netajil.

To, co pan Matocha jinak vydává za fakta mne nezajímá, vzhledem ke svému střetu zájmů, není nezávislý.

Mimochodem: proč považujete za nutné tu pod téměř každý příspěvek pověsit svou vizitku? Pro informaci o vašem momentálním stavu by to úplně stačilo jednou.

M. Sedláček 4.7.2020 21:36

No a já jsem vám napsal, že se dohadovalo vždy. A že ten Faltýnek je borec, co? Jen tak zaúkolovat většinu hlasujících.;-D No, možná byste si mohli v tom demo-bordelu udělat trochu pořádek - furt řvete, že vláda poslouchá bolševiky a najednou asi teda bolševici poslechli Faltýnka, ne? Stejně je s vámi chvilkovými demokraty sranda, jak si dokážete sami sobě odporovat, jen abyste proboha vyhrabali nějaký "argument" - který pak stejně stojí za...

Můžete mi PROBOHA vysvětlit, co je na smlouvě gen. ředitele ČT (ne)závislé? Čekal bych nějaká omračující fakta, kterými to rozsekáte na prach. Ale ona asi žádná nebudou, jak je normální, že? Jen obvyklé žvásty o ohrožení demokracie a svobodné ČT.;-D

Svoji vizitku? No, ono se mě to nijak neptalo a obvykle reaguji jen na idnes, tady poprvé. Aspoň vidíte, jak

J. Svoboda 5.7.2020 9:37

Že vy jste zase zasedl k tomu svému hnojometu dříve než vám začali působit léky? Zkuste to příště opačně. Z toho co píšete, je pouze cítit chorobná nenávist, ale prakticky žádná věta nedává smysl. Není tak na co odpovídat.

J. Laurin 4.7.2020 10:54

Od roku 2014 jsem vybanován ze všech stránek čt. Kdybych tenkrát, třeba vás, zabil, už bych běhal po svobodě. Trest čt však trvá......