Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Šilhan 3.7.2020 17:11

Jen tak na okraj, neptal jste se kolegyně Lipovské, jestli už se jí podařilo zjistit, jaký je smysl existence instituce, jejíž činnost má ona sama kontrolovat? Já vím, ze zákona to není nutné, kontrolovat ČT může klidně někdo, kdo ji v životě neviděl a vše mu vnuknul Bůh. Pro ryzího konzervativce je toto patrně zcela normální (podobně jako obšlehnutí cizího článku, který s nekonkrétním odkazem vezmete a podepíšete se pod něj), ale liberálové holt od kontrolora ČT očekávají, že smysl její existence chápe.

S. Rádl 3.7.2020 18:14

Mohl byste být konkrétnější ohledně zmíněného plagátorství? Děkuji.

I. Polák 4.7.2020 6:22

A co takhle k věci? Celá země utahuje opasky a je , slovy Němcové "zděšena" z budoucího vývoje. Bonus Dvořákovi mi připadá obdobný ,jako odměny bankéřů po americké krizi. Tedy nemravný. Bonus za staré seriály vytažené ze zaprášených šuplíků pro seniory, za smršť reklam, za hysterické výlevy moderátorů (Tvarůžková), za producírování exaltovaných politiků na okraji voličského zájmu (TOP), za svolávání diváků na demonstrace Michvilprd, za neohrožené komentátory stojící ve větru a dešti kamkoliv je postavíte....

A jen tak mimochodem, proč Dvořák nevytáhl ze šuplíků kvalitní přenosy divadelních představení,kterých má hafo, a místo toho jsme měli na obrazovce dementní seriály ?

J. Šilhan 4.7.2020 9:12

Tak proč si členové rady ČT nenavrhli snížení odměn také? Pak by to bylo fér. Šetřit bychom podle mého měli, jenže zrovna pan premiér nás - i prostřednictvím pana Léka a pana Plesla - přesvědčuje, že lepší je se zadlužit. Kdo chce šetřit, tak uslyší sborové kalouskování, čímž se podaří jakoukoliv o šetření spolehlivě zabít.

V. Tomek 6.7.2020 10:37

Protože odměny členům rady určuje zákon 483/1991 Sb., §8b. Jelikož, a v to doufám, žijeme v právním státě, může odměny upravit zákonem pouze poslanecká sněmovna. :-/

M. Sedláček 4.7.2020 9:06

Co to melete za nesmysly?8-o8-o8-o

I. Polák 8.7.2020 8:44

Konkrétně ....tyhle výkřiky mají být co??

I. Polák 8.7.2020 8:51

Pardon, předpokládám, že jste reagoval na někoho jiného, je tu trochu zmatek ve vláknech.